Ako namaľovať oči priťahovať oči druhých?

kozmetiky Zostaw komentarz

Make-up je určený pre zvýraznenie našu krásu! K tomu však, že bolo možné, aby sa dobre vykonané. Každý z nás má iný tvar a ďalšie očné riasy, čo je dôvod, prečo naše makeup sa bude líšiť od seba navzájom. Tiež farba našej kože je tu veľmi dôležité.

Tu sú pravidlá maľovanie očí, v závislosti na ich veľkosti a usporiadanie.

Malé oči:

Posiadaczki také oči by sa mali vyhnúť tmavé tiene a linky pod očami, pretože to bude robiť to bude vyzerať menšie, než v skutočnosti sú. Ak chcete zväčšiť odporúčam robiť čierne čiary na horné viečka, ktorá spôsobuje, že oči opticky rozšíri a bude ukazovať veľmi dobre.

Oči ďaleko od seba:

Pre tento typ make-upu by mala používať tmavé tiene, ktoré sa zdajú byť väčšie oči, by mala byť použitá tieň nad vnútornom kútiku oka, tesne pod obočie riadku, zatiaľ čo vo vonkajšom kútiku o niečo nižšia. Tento makeup bude opticky pohybovať smerom k sebe. bioderma akcia

Malá vzdialenosť medzi očami:

Ak je vzdialenosť medzi očami je malý, tmavý tieň by malo pokryť iba vonkajšiu časť viečka. Bury maľovanie tmavé rohy vnútorné očné tiene!

Make-up pre starších ľudí

Seniorov by mala odhlásiť z tmavých tieňov a očných ceruziek, ktoré nevyzerajú pekne na svojich viečkach, mali by ste tiež použiť perlu a lesklé odtiene, ktoré dodávajú rokov. Tiene na seniorov by mala byť namrznutý a zrušte, aby oči budú vyzerať mladšie.

Myslím, že tieto tipy vám pomôžu pri plnení dokonalého make-upu, ktorý vám bude vyzerať a cítiť sa skvele.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów