Ako rýchlo rastú vaše dlhé vlasy? 8 tipov, ako mať sviežu hrivu ako model / časť 1/2

kozmetiky Zostaw komentarz

Snívate o dlhých kaderí, ale v poslednej dobe skusiłaś módny bob? Nič stratené. Poradíme, ako vaše vlasy dorásť rýchlejšie a zostať krásna a zdravá.

1 Strava

Krásna, udržiavaná dlhé vlasy nevyžaduje žiadne úsilie. Ale ona nie je dosť záleží.

Rovnako dôležité je to, čo dodať je zvnútra, vo forme potravín. Ak chcete, aby vaše vlasy silné a plné svetla, aby do svojho jedálnička orechy, semená (tekvica, slnečnica) a prírodných olejov: olivový olej, sezamový olej, tekvicový olej a hrozna.

Sú bohatým zdrojom zinku, horčíka, selénu a esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú z veľkej časti zodpovedné za vzhľad a stav našich vlasov bioderma. Môžete tiež použiť doplnky týchto prvkov alebo praslička s vitamínmi.

2 Dovolenka z vlasov

Moderné sušičky a rovnanie nepoškodzujú vlasy už ako staršie modely. Ale … Ak používate narovnanie vlasov, neprekročí teplotu 180 stupňov. Tiež si pamätám, termoochronnych prípravy. Pred rovnanie vlasov, použiť špeciálne krémy, napr Kérastase Ciment alebo obyčajný hodvábne vlasy (je to lacné a efektívne). V lete, skúste použiť sušičku tak málo, ako je to možné, a ak máte to vziať, skúste suché vlasy studeným vzduchom a udržať ho vo vzdialenosti 10 cm od hlavy.

3 Scalp Scrub

Skalp, ako tvár potrebuje pravidelné exfoliácia. Zvlášť v prípade, že je suchá a skłoność zmeny veľkosti. Zber na mastnoty, špiny a mazu folikulov zblokovac vlasov a zabránenie ich rastu. Oslovte k lúpanie kože na hlave, napr z MonRin a používať ho raz za dva týždne.

Ak máte mastné vlasy, sa hromadia zriedka, raz za mesiac. Jemne masírovať hlavu, a to nielen čistí, ale to zobudíš mikrocirkuláciu, ktorá bude ďalej urýchliť rast vlasov.

4 Efekt push up

To je možné, a to nielen preto, že z bustonosom. Dosiahnutie produktov zvýšiť objem vlasov, napríklad nová rada L’Oreal Odmerná Professionnnel. Pomocou nich ľahšie prejsť najťažší fáze púšťať, keď je srsť už krátky, ale nie príliš dlho ešte.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów