Ako rýchlo rastú vaše dlhé vlasy? 8 tipov, ako mať sviežu hrivu ako model / časť 2/2

kozmetiky Zostaw komentarz

Snívate o dlhých kaderí, ale v poslednej dobe skusiłaś módny bob? Nič stratené. Poradíme, ako vaše vlasy dorásť rýchlejšie a zostať krásna a zdravá.

5 Uistite sa, že špička

Pravidelné používanie masky a vlasové kondicionéry a Naneste ju na vlasy polovice nadol. To nedovolí przyklapnięte.

Nakoniec votrite prospešné oleja, ako arganového a kokosu.

6 Štetcom alebo hrebeň

Čas vyriešiť dilemu. Ak ste zástancom hrebene, siahnite po lese, s širokými zubami.

Vyhnite plastový úzky grzebyczków trhať a prerušiť vlasy pri česaní. Kefa by mal byť naturanego štetín. Plast, s malými korálkami na koncoch najlepšie hodiť do koša - a nie uľahčiť česanie, len viac splątują vlasy.

7 Wrzć hrať

Dôvodom pre oslabenie a zničenie vlasov môže byť príliš tesné vrkoč. Ak stlačíte príliš tvrdé alebo napínanie vlasy elastické, jemné vlákno môže poškodiť. Vyvarujte sa najmä kaučuky recepurek a okrasné, s korálkami alebo kameňmi, ktoré sa podieľajú na vlasy a šklbanie je. Najmä preto, že v tejto sezóne dlho, sypký vlasy absolútny hit, ktorý môže zodpovedať každý, aj ten najnáročnejší updo.

8 Návšteva odborníka

Zdravá jete, postarať sa o seba, a napriek tomu vaše vlasy je slabý, krehký a vypadnúť hrsti? Možno je to záležitosť hormonálnej bioderma nerovnováhy. Správa endokrinológ, ktorí budú odkazovať k štúdiu alebo trychologa, ktorý bude vykonávať špecializované výskumné pokožku hlavy a zistiť príčinu vypadávania vlasov.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów