Ako sa chrániť vaše oči pred slnkom

kozmetiky Zostaw komentarz

Počas prázdnin dávajte pozor najmä na ochranu pokožky a vlasov. Starostlivosť o vaše oči, ale obmedziť len nosiť slnečné okuliare.

Oči by mali byť chránené aj zvnútra. Prospešný účinok na oči je vitamín, ktorý je k dispozícii vo veľkých množstvách mrkvy a mrkvovej šťavy przecierowych. Môžete tiež umelo podporiť doplnky obsahujúce luteín oči, ktoré podporuje svetlo-citlivé sietnicu a chráni pred voľnými radikálmi.

Oči sa tiež musí byť napojená, najmä ak nosíte kontaktné šošovky. Vietor nad morom a suchý vzduch v spojivky lete vysychá. Tzv .. umelé slzy vám pomôže rýchlo zbaviť suchých očí. Zvlášť užitočné sú očné kvapky obsahujúce kyselinu hyaluronovú so silným hydratačným účinkom.

Okuliare potrebné nielen v lete, ale v každom slnečný deň. Nenakupujte okuliare na stánku ulici. To je najlepšie kúpiť okuliare optické obchodoch. Musí mať zodpovedajúce filtre a certifikované. Viac slnečné miesto na zemi, že tmavšie okuliare.

Vo veľmi slnečného dňa Rovnaké okuliare nestačí. Ochranné okuliare chránia vaše oči, pretože len asi 60%. Stojí za to investovať do veľmi módne široký-přetékal klobúk s veľkým predstavenie, najmä na pláži bioderma akcia.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów