Celoročné starostlivosť o mastnú a zmiešanú pleť

kozmetiky Zostaw komentarz

Rokov je známe, prírodné spôsoby, ako sa starať, a to najmä teraz pevne späť do milosti žien všetkých vekových kategórií. V snahe o zdravú a krásnu pleť tak sme pripomína pozitívny vplyv na ovocia alebo zeleniny, ktoré možno nájsť v každej kuchyni. A aj keď zábaly s uhorkou a citrónovou šťavou zažívajú renesanciu potom, čo sme dosiahnuť riešenie odporúčaná expertov a pripravuje v najlepších kozmetických laboratóriách – eucerin.
Bielenda vyvinuli unikátnu receptúry, ktorá sa stala základom k vytvoreniu kozmetická rada uhorkou a vápno. Táto rada bola vytvorená pre potreby mastnú a zmiešanú pleť náchylné k lesku. Je založený na výťažky z uhorky a vápna. Prípravy normalizujú sekréciu kožného mazu, ľahko obnoviť a oživiť pokožku, obnovuje jej zdravú farbu.
Uhorka sa používa v kozmetike kvôli početným enzýmy, stopové prvky a vitamíny, ktoré priaznivo pôsobia na kožu a tuk zmiešané, má vyhladzovanie a leštenie vlastnosti. Ideálne vyživuje pokožku a zmenšuje póry. Vápno bohaté na vitamín C, flavonoidy a stopových prvkov, jedná matująco, čistiace a sťahujúce. Okrem toho, vyznačuje tým, že upokojuje podráždenú pokožku. V spojení s extraktom z aloe vera, vitamín B3, a antibakteriálne prísady, uhorky a vápna v zmesi komplexnej starostlivosti a mastnú pleť. Kozmetika linka uhorkou a vápno zabraňuje tvorbe vyrážok a čierne bodky, a zmierniť prejavy akné a zníženie sekrécie kožného mazu. Krása je ideálnym riešením pre tých, ktorí s problematickou pleť v každom veku.

Gél Wash 3 v 1
Vďaka novému vzorcu nahrádza tri produkty pre dosiahnutie dokonale čistú a hladkú pokožku tváre a celého tela. Môže byť použitý ako čistiaci gél, eucerin peeling, alebo séra. Gél dôkladne čistí, osviežuje, odstraňuje make-up a nadmernú tvorbu mazu. Scrub jemne odumreté a odblokovanie póry. Naproti tomu, séra kože rohože efektívne. Tento výrobok upokojuje podráždenia a akné, zosvetlí sfarbenie. Hydratuje, nevysušuje pokožku.
Mattifying Lotion
Antibakteriálne, bez alkoholu toner čistí a osviežuje pleť. Zužuje a uzatvára póry, suší škvrny, redukuje tvorbu kožného mazu, dokonale hydratuje. Efektívne a trvalé rohože, upokojuje a zosvetlí sfarbenie.
Krém bioderma deň / noc
Krém matująco – normalizačné, je určený pre celoročnú starostlivosť o mastnú a zmiešanú pleť, ktorá má tendenciu svietiť ďalej. Dokonale rohože pokožku po celý deň, a zároveň intenzívne hydratuje. Absorbuje a reguluje nadmernú tvorbu mazu jeho vylučovanie. Zužuje a uzatvára póry, zabraňuje ďalšie breakouts. Upokojuje podráždenie a akné, zosvetlí sfarbenie. Zabraňuje tvorbe vrások.

Jeden komentarz do “Celoročné starostlivosť o mastnú a zmiešanú pleť”

  1. Recept na krásu | Vichy Normaderm Says:

    [...] zložené a kozmetické procedúry v profesionálnom salónu a domácu starostlivosť – eucerin. Potom zostáva len tešiť zdravé, vzbudzuje obdiv dizajn a remíza veľa radosti zo [...]

projektowanie stron tarnów