Celulitída

kozmetiky Zostaw komentarz

Naším cieľom je v perfektnom stave!

Celulitída je “nafúknutý” tukových buniek – vplyv chybného fungovania lymfatického systému, čo vedie k ukladaniu dochádza v tukových bunkách nie je vylučovaný z tela odpadové látky. V dôsledku nerovnováhy medzi syntézou mastných kyselín a proces lipolýzy alebo rozdelení, tukové bunky sa nachádza v podkoží prestane správne fungovať, a to nielen hromadiť tuk, ale aj jedovaté metabolického odpadu. Z tohto dôvodu môžu rásť k vytvoreniu viditeľného zhrubnutie kože – eucerin.

Správne tukové bunky majú priemer 1-2 mm. U ľudí s celulitídou sú bunky s priemerom 10 krát väčšie.

Celulitída sa týka 85-90% populácie žien. U mužov je oveľa menej. Trápi ho nielen obéznych ľudí, ale tiež štíhly, športové, starostlivosť o zdravé stravovanie. Jedným slovom Celulitída je choroba civilizácie.

Pomarančovej kôry – myslím, že všetci vieme, že zistíme, nenávideli celulitídy. Iné názvy, ktorými sa určuje, je panikulopatia a lipodystrofiu. Je charakterizovaná tvorbou nepravidelných hrudiek na koži a uzlíky.

Začína nevinne:

* Sedavý životný štýl

* Nedostatok fyzickej aktivity

* Zlé stravovacie návyky

* Spotreba vysoko spracovaných potravín

* Hormonálna nerovnováha (estrogény)

… Čo spôsobuje …

* Zvýšená poškodením tkaniva

Ľahký zúženie malých ciev

* Metabolizmus v podkoží

… Až nakoniec sa …

* Strata pružnosti kolagénnych vlákien

Deformácia spojivového eucerin tkaniva *

… A alebo … CELULITÍDA!

* Zvýšenie objemu tukových buniek

Tam, kde je celulitída?

Najbežnejšie:

* Vonkajšie stranu stehien

* Boky

* Zadok

Menej často:

* Belly

* Zbrane

* Busta

Ako sa môžeme vysporiadať s tým? Boj vo dne iv noci, a to aj počas spánku, s Kit TimeWise ® Cellu-tvar ™.

V 7 z 10 žien malo menej viditeľné celulitídy a znižuje obvod stehna každého až 1,3 cm .* (* To je len jeden z pozoruhodných výsledkov zaznamenané dermatológ V 12-týždňovej klinickej štúdii v nezávislom laboratóriu.)

Povrch kože pred a po:

Obrázok kože prezentuje výsledky dosiahnuté v priebehu 12-týždňovej klinickej štúdie.

Zníženie obvod stehna každý asi 1,3 cm znamená úplnú stratu viac ako 2,5 cm v obvode bokov. Takže sa snažia proti celulitíde 24 hodín denne s TimeWise ® Cellu-Kit ™ tvar. Jeho silné herecké formula s obsahom výťažkov vyhladzuje hrubú kožu a hydratáciu po celý deň. Netreba trieť to pevne – stačí jemne vmasírujte do pokožky, ako každý iný krém.

Dôkladné testovanie v našich laboratóriách Mary Kay Starostlivosť o pleť tiež ukázalo, že inovačné zložky Set TimeWise Cellu tvaru:

* Znížiť počet buniek, ktoré spôsobujú celulitídu

* Stimuláciu metabolizmu a prispievajú k odstráneniu tukových ložísk

* Zníženie tendencia ku stagnácii tekutín a zlepšuje lymfatický obeh, takže bunky nemajú tendenciu sa šíriť a spôsobiť nerovnosti na povrchu.

Minimalizovať príznaky celulitídy, malých kŕčové žily, tzv cievne pavúky a nežiaduceho ochlpenia. To všetko plus potrebné vlhkosť kože získané pomocou iba dvoch výrobkov – tvarovanie a spevnenie Gel Lotion nočné deň.

Ľudské telo sa chová inak počas dňa a druhý v noci. Preto je potrebné produkt dvoch rôznych vzorcov, aby vyhovovali jeho potrebám.

Celkom výhody:

* Znižuje množstvo tuku vyrobené adipocyty (celulitíde)

* Inhibuje tvorbu nových tukových buniek (neumožňujú tvorbu celulitídy)

* Zlepšuje cirkuláciu

* Zvlhčuje pokožku

* Oba kozmetika dokonale absorbuje

* Obaja sú nemastná textúra kozmetiky

* Pre všetky typy pleti

Najlepšie výsledky sú dosiahnuté použitím sady TimeWise ® Cellu-tvar ™ denne

* Nastavenie pri použití TimeWise ® Cellu-tvar ™ nie je potrebné pre intenzívnu masáž. Stačí jemne masírujú produkt do pokožky.

Spevňujúci krém TimeWise Cellu deň tvare ™

Obsahuje obohatený vzorec, ktorý stimuluje bunkovú aktivitu. To bol špeciálne vyvinutý pre začatie procesu spevnenie, vyhladenie a tvarovanie a zároveň významne zvyšuje vlhkosť pokožky úrovni.

Komponenty / vlastnosti:

* Oleje zo semien sladkých mandlí a slnečnicové semená, morské riasy a výťažky grapefruitu majú spevňujúce účinky, uľahčuje odstraňovanie vody a toxínov z tkanív. Zlepšiť celkový vzhľad pokožky (pleť vyzerá hladká a mäkká).

* Výpisy z limetky a grapefruity a Haichuan koreň hlohu a pomarančovej kôry redukovať príznaky, často spojená s celulitídou.

* Guarany a kofeín dávku energie na koži, charakteristická ich schopnosť blokovať enzýmy, ktoré prispievajú k hromadeniu tuku v bunkách, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi v tkanivách, zvyšujú pružnosť pokožky.

* Tokoferoly (vitamín E) – antioxidant, tzv elixír mladosti, posilňuje bunky.

Glycerín * zvlhčuje pokožku.

Ako používať:

V dopoludňajších hodinách jemne masírovať do pokožky celého tela, vyhýbať sa oblasti tváre.

Tvarovanie gél TimeWise ® Nočné Cellu tvaru ™

Obnovuje, regeneruje a hydratuje pokožku pri odpočinku. Jeho súčasťou dopĺňajú proces spevnenie a tvarovanie posilnenie pokožky prirodzenú ochrannú v problematických oblastiach, aby sa minimalizovalo viditeľné známky celulitídy. Ona tiež má hydratačný účinok, takže pokožka je hodvábne hladká.

Komponenty / vlastnosti:

* Výpisy z hnedých rias a hloh uľahčí odstránenie vody a toxínov z tkanív, stimulujú proces lipolýzy, je rozpad tukov, ktorý vyústil v tukových bunkách uvoľní voľné mastné kyseliny. Podpora regeneračné funkcie buniek a tkanív kože a zlepšenie pevnosti pokožky.

* Wąkrotka Ázie (Centella asiatica), zlepšuje mikrocirkuláciu.

* Kofeín je zvýšenie energie na koži, charakteristická ich schopnosť blokovať enzýmy, ktoré prispievajú k hromadeniu tuku v bunkách, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi
v tkanivách, zvyšujú pružnosť pokožky.

* Výpis z mrkvy, lucerna a ELASTONYL (výpis z tekvice Cucurbita pepo pšenica, ktoré kvôli vysokému obsahu bielkovín znižuje aktivitu deštruktívne enzýmy, vlákna elastínu a kolagénu, stimuluje ich syntéza), zlepšenie stavu pokožky a jej pružnosť podporu výroby
a opravy matice.

Glycerín * zvlhčuje pokožku.

Jeden komentarz do “Celulitída”

  1. Starostlivosť o ruky | Vichy Normaderm Says:

    [...] vetru a chladu, a priestor pre suchý vzduch. Ruky v prvých viditeľných známok starnutia eucerin. Preto vyžadujú pravidelné mazanie a hydratačné a špeciálne úpravy v kozmetickej [...]

projektowanie stron tarnów