Dezodoranty s kamenca

kozmetiky Zostaw komentarz

Stále viac a viac ľudí trpí citlivú pokožku a kožné alergie na chemické látky a populárne kozmetiky. Ďalšie často dosahujú na prírodné spôsoby, ako pestovať krásu. Málokto, ale vedia, že aj kozmetika a dezodorant môže byť nahradený prirodzeného náprotivku. Je to dezodorant s kamenca, prírodné látky inhibícia bakteriálnej rast a zápach uvoľnenie. To je úplne bezpečné a stopercentne prírodné. Dezinfikuje pokožku a preto môže byť použitá po voskovanie, najmä bežné jednorazové britva. A čo viac, kamenec zastaví krvácanie, takže žiadne škrty, zatiaľ čo holenie podpazušia sa hojí rýchlo bioderma akcia. Alum dezodorant sú tiež bezpečné pre ľudí s alergiami, pretože neobsahujú konzervačné látky ani farbivá a hliníkové soli. Nemajú zápach. Alum tiež vysušuje pupienky a upokojuje po epilácii. To nezanáša potné žľazy uniknúť ako antiperspiranty, ktoré sú preto podozrenie prispieť k tvorbe nádorov a nádorov prsnej žľazy.

Čo je kamenec?

Alum je bežný nerast, a to síran draselný, hydratovaný kysličník hlinitý. Po použití predovšetkým muži na zastavenie krvácania po holení. Bola použitá v staroveku ako minerálne vyrovnávacia škaredé telesného pachu. V súčasnej dobe, ako prírodný deodorant je predávaný v palice, takže je jednoduché použitie. V prírode existujú dva druhy kamenca, chloridu draselného a amónneho. Avšak, môžeme dosiahnuť oveľa lepšie výsledky pomocou amónneho Alum.

Ako používať dezodorant s kamenca?

Dezodorant kamenec môžu byť použité ako v podpazuší a nohy. Pred použitím je nutné navlhčiť pokožku. Nenamáčajte vo vode kamenca, že sa nezlomí v budúcnosti. Alum neinhibuje sekréciu potu, pretože nemajú prácu, rovnako ako antiperspiranty sú k dispozícii v lekárňach. Preto by som neodporúčal, aby ľudia zápasia s problémom nadmerného potenia. Ale eliminuje zápach a ničí baktérie. Ak sú všetky dezodoranty vyvolať senzibilizáciu s vami alebo ste zástancom prírodné a organické starostlivosti o krásu, oceníte nielen vlastnosti kamenca, ale aj jeho neuveriteľnú trvanlivosť. Jeden tyč môže stačiť aj na niekoľko rokov. Dezodorant kamenec môžu byť použité ako v tmavej a svetlej farby oblečenia, pretože na ňom zanechať stopy na textílie. Po použití ju čoskoro budú cítiť, že vaša pleť je svieža a ľahko ochladí. To je nielen veľmi účinné, ale aj k životnému prostrediu. Výrobky sú k dostaniu v lekárňach, bylinné obchody, on-line a v lekárňach. Boli dermatologicky testované ako z hľadiska účinnosti a bezpečnosti bioderma akcia. Alum dezodorant ukázať sa najmä v zimných a jesenných dňoch, kedy teplo nie je nás trápi, a môžeme nechať naše kože prestávku od chemických látok používaných v dezodorantov a antiperspirantov obyčajných.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów