Drogy z domova lekárne

kozmetiky Zostaw komentarz

Každý z nás trávi peniaze na drogy. Tieto potreby – ochorenie srdca, tlak alebo dokonca chrípka, rovnako ako na menej dôležité – prevádzkové imunitou, skrášľovania a upokojujúce. Ale nie každý vie, že vo svojej vlastnej kuchyni má mnoho náhradky drahé farmaceutické lieky. Drogy z domácej lekárne môžu byť rovnako účinné a dobré.
Po prvé, k dispozícii každému, a za druhé, oveľa lacnejšie. Treba ich používať, pretože výsledky sú veľmi dobré. Som sa predstaviť niektoré návrhy pre domáce opravné prostriedky, najznámejší a najrozsiahlejšie terapeutické využitie.

1. Cesnak

Liečivé vlastnosti určitého čerstvého cesnaku. Obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov. Jeho hlavné rysy sú: anti, zníženie krvného tlaku, prevenciu zvápenatenie žil, stimuluje trávenie a preventívne rakoviny. Samozrejme, že to je tiež známe, antiexsudatívne účinky cesnaku. Pridajte ju jesť takmer žiadna forma – na sendviče, na mäso a šaláty.

2. Med

Ďalšie veľmi populárny domáci liek. V závislosti od druhu sladko konkrétnu prácu: posilnenie imunitného systému, antipyretickými a sedatívne (med vápno), bojuje s alergiou, sennej nádchy a podporuje hojenie rán (kvetový med), pomáha pri ochorení obličiek a močových ciest, čistí pečeň ( Acacia), je účinný pri ochorení srdca, nervozita a stavy úzkosti (pohánka). Med tiež má upokojujúce zápal kože, môže byť použitý ako maska ​​na tvár, popraskané pery a suché vlasy.

3. Kvasnice

Kvasinky pôsobí vo väčšej miere, než je terapeuticky skrášľovací. Po prvé, podpora liečba akné, pretože obsahujú veľké množstvo vitamínov skupiny B a tak masku s kvasnicami nanášať na tvár 15 minút trikrát týždenne môže naozaj divy. Môžete tiež rozpustiť droždie vo vode (nezabudnite, že kvasinky nesmie byť surova), asi 1/3 kocky, zalejeme šálkou vriacej vody a vypiť po ochladení. Táto zmes zvnútra pomáha predchádzať akné a spolu s vitamínmi B, priaznivo ovplyvňuje vlasy a nechty.

4. Cibuľa

Je to veľmi univerzálny liek. Antibakteriálne, mierne znižuje krvný tlak, pomáha pri problémoch močových ciest. Do značnej miery, zvyšuje odolnosť organizmu proti ochoreniu, vrátane rakoviny. Horúci sirup cibule (olúpané a nakrájané cibule, cukor zásypu na niekoľko hodín), na zmiernenie horúčky a prechladnutia.

5. Čaj

Zelený čaj je najzdravší, pretože má mnoho terapeutických a preventívnych vlastnosti proti rôznym chorobám. Zelený čaj chráni a spomaľuje vývoj mnohých druhov rakoviny, znižujú hladinu cholesterolu, brániť vzniku zubného kazu, čistí telo toxínov, chráni proti infarktu a antibakteriálnymi vlastnosťami vichy.

Červený čaj, v závislosti na druhu, úspešne boja proti obezite, zlepšuje krvný obeh, reguluje látkovú výmenu, podporu funkcie pečene, alebo dokonca nižší krvný tlak. Len šálka denne pre lepšie zdravie a dobre-bytosť.

Predložil som v tomto článku, päť najpopulárnejší domáce opravné prostriedky. Myslím, že by mal byť použitý, pretože univerzálnosť, ale aj kvôli cene. Vzhľadom k tomu, že žijeme v dobe, kedy drogy silne zaťažujú naše vrecká, takže je lákavé domáca terapia.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów