Folikulitída

kozmetiky Zostaw komentarz

Ako výsledok, často vykonáva odstránenie chĺpkov liečbu, mnoho žien si sťažujú na negatívne dôsledky odstránenie chĺpkov. Jedným z nich je zápal vlasového folikulu, čo môže spôsobiť, že skutočný problém. A čo viac, to môže zanechať nepekné stopy na koži.

Čo je folikulitída?

Folikulitída prejavuje v oblasti začervenanie kože alebo zgolonego rozpoltená a vznik červených vlasov, nevzhľadné pupienky, niekedy naplnené hnisom. Najjednoduchší spôsob, ako chytiť infekciu pri holení holiaci strojček na jedno. Je na čepeli buduje mnoho baktérií, ktoré spôsobujú infekciu a zápalu. Stáva sa tiež, že infekcia viesť k veľkým zmenám v hnisavý a tu je potrebné poradiť sa s lekárom, najlepšie dermatológ.

Ako zabrániť folikulitída?

Podkladom pre prevenciu zápalu vlasových vačkov, v tomto prípade, samozrejme, hygieny. Stroje obmýva dôkladne po použití a nechajte uschnúť. Ponechaním je v sprche, na špongiu alebo uzavretý v krabici alebo make-up bag, dáte baktérie ideálne miesto na reprodukciu. Navyše, čepeľ, aj keď nie sú viditeľné voľným okom, rýchlo korodovať pri pôsobení vlhkosti, čo môže viesť k podráždeniu kože microtraumas a počas depilácii. Ab, aby sa zabránilo množeniu baktérií po odstránení chĺpkov, mali by ste utrite všetky rany salicylovú alkohol a chlpov zbavené kože ošetrené pred chladivý gél alebo krém, je najlepšie, aby sa zabránilo zarastaniu chĺpkov. Môžete tiež vymazať kože antimikrobiálne profylaxia tonikum pre tvár.

Ako sa k liečbe folikulitída?

Pokiaľ ide o drobné zmeny, liečiť sami rýchlo. Avšak, to je čas, aby utrite salicylová alkohol alebo peroxid vodíka. S častými problémami so zápalom vlasových folikulov môže chcieť, aby zvážila zmenu metódy odstránenie chĺpkov. Dorastajúca nesie riziko zarastania chĺpkov, ale obmedzuje možnosť hnisavé infekcie. Dermatológ môže predpísať antibiotikum okrem aplikácii na kožu, ale to zvyčajne nie je nutné. Zvážte použitie peny alebo holiaceho gélu, ktoré minimalizujú nežiaduce účinky britva odstránenie chĺpkov. Rovnaké ako britva by mala byť zmenená po každom holení, takže oveľa nákladovo efektívne investovať do epilátora alebo elektrický holiaci strojček. To je tiež dobrý nápad, aby laserové epilácia bioderma akcia.

Folikulitída nelieči môže viesť k vzniku vrie. Navyše, lisovanie oleja z pľuzgiere, ako je tomu v prípade akné spôsobuje nevzhľadné jazvy a baktérie rizikové rozniesienia do iných častí pokožky. Nechaj si to prepichnúť ihlou. Často uprostred viditeľných škvŕn alebo zarastaniu chĺpkov, ktoré môžu byť odstránené pomocou sterilnej ihlu dodatočne vydezinfikovať s alkoholom.

Majte na pamäti, že je vždy červené bodky po voskovanie znamená zápal vlasových folikulov. To je často jednoduché podráždenie, ktoré vymiznú v priebehu niekoľkých hodín po namazanie pleťové mlieko alebo smotanu.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów