Hladká pokožka

kozmetiky Zostaw komentarz

S hladkú a zamatovú pleť každá žena sníva. Ženy to všetko mať kožu, ale nie vždy úspešné. To je spôsobené radom procedúr a ťažkosti, ktoré sa nie vždy dá očakávané výsledky. Čo je potrebné urobiť, aby bolo možné mať hladkú pokožku?

Zamatová koža na tágo

Niekedy sa stane, že v deň, chceme vyzerať krásna a veľmi ponáhľať, pretože budeme-meno vášho najlepšieho priateľa, alebo ideme na rande so svojím priateľom a toľko starať o dobrý úsudok na jeho strane.

Ako teda môžeme zlepšiť vzhľad vašej pokožky?

Rozohrejte maslo, potom balenie telo a pridajte ju do vodného kúpeľa. To môže byť maslo vanilka, kakao, alebo tie, ktoré sú veľmi podobné. Sme sa osprchovať a votrite hrubý peeling. Potom opláchnite teplou vodou telom. Vysušte telo a hladil vyhrievaný krém. Po 10 až 15 minút, opláchnite zostáva Nevstrebaná príprava a teraz môžeme Užívajte si elegantné a prejaví naše telo.
Hygiena a starostlivosť o telo

Hoci sprcha sú len pár minút, nie je relevantná pre našu pokožku prípravku, ktorý používame pre umyla. To by malo byť veľmi jemné kozmetické. Nelejte na tele, ale získať ho na huby. Nepotrebujete veľa použití tohto produktu. Ak chcete, aby sa zabránilo vysušeniu hodnote večer sa postarať o čistotu celého tela a ráno umyť len podpazušie, intímne partie, nohy. Zvyšok tela, ktorá obnovuje iba voda na oplachovanie.

Musíme si uvedomiť, že dlhé a teplé kúpele pomáhajú vysušovať pokožku, posilnených problémy celulitídy. Pre krásu môže byť riešenie použitá čas od času.

Je veľmi dôležité, aby voda a pridať na to, čo chceme dosiahnuť týmto spôsobom. Ak máte mastnú pleť náchylná, ktoré sa pridávajú do pohára vody s citrónovou šťavou alebo grapefruitovej. Pre suchú pokožku pridať do vody odvar z otrúb .. Používame dve šálky vývaru na dva litre vody. Pokiaľ máte pleť náchylnú k podráždeniu, je najlepšie použiť kozie mlieko. Pridáme dva litre mlieka pre ohrev teplej vody. Kúpanie v morskej soli pomáha spevniť pokožku, zlepšuje krvný obeh. Môžeme pridať do vody ako morské riasy. Pridajte soľ kúpeľ kg. Pokiaľ chcete mať dokonalé telo olejované olivy pridané do kúpeľa. Vystúpiť z vane dostatočne zaschnúť tela. Neznamená to však trvať dlhšie ako použiť žiadny krém alebo telové mlieko.

Pokiaľ chcete plávať

Pamätáme si, že naša koža nesaje vodu zvonku a preto nie je hydratujú plávanie. Kožu len vysuší a preto pred vstupom do vody, aby ho rozotrite s olejom alebo krémy s nepremokavou ochranu proti slnečnému žiareniu. Vo večerných hodinách by po plavec vtiera na telové mlieka, ktoré dávajú pleti šancu dopriať.

Husia koža na lakťoch

Niekedy nám dáva veľa problémov sa objaví šedej a drsné kožu na lakťoch. Ak to nie je spôsobené hormonálnymi poruchami, ako sú ochorenia štítnej žľazy, nemáme atopická dermatitída tiež dáva dobré výsledky mazanie lakeť exfoliante nočný krém. Si môžete užívať aj vo vyhrievanom lakte olej z hroznových. Tieto vane používať každý druhý deň. V prípade, že koža sa nám javí ako v iných častiach tela, ako sú ramená, lýtka alebo zadku, je potrebné použiť kombinovanej liečby. Môžu vyvolať účinky až po niekoľkých dňoch. Každé tri dni budeme používať jemnozrnnej soli vykonať peeling. V deň, kedy si pretrel masti vitamín, vitamín A a E. Ďalej použiť ľanové semienko Pack alebo kúpele v infúzii vápna. Veľmi dobré pre túto chorobu sú tiež kúpanie v morskej vode. Plávanie v silne slanej morskej vody pomôcť výrazne zlepšiť vzhľad pokožky.

Vysoká teplota, ktorá je jedným zo spôsobov, hladkú kožu
Ak patríte k tým, ktorí majú radi teplo veľmi dobre na zamatovú pokožku zasiahnuté použitie sauny. Počas relácie, keď potíme, je povrchné čistiť a sú vylučované cez to všetko toxínov. Táto koža je veľmi hladký. Po saune, mali by ste si byť vedomí toho, že celé telo trieť ľahko rastlinný olej zahreje.

Čo iné môže zlepšiť stav našej pokožky?

Vyhladenie pokožky sú vhodné aj pre všetky masky, ktoré sa používajú na tvár. Používame jahody s homogenizované syr, jahody, broskyne, šťava z uhorky, banány a smotanou a podobné prípravky. Samozrejme, že všetko, čo v správnom pomere. Tieto masky krásne voňavé, prispieva k hladkému povrchu vichy, ktorý je hladký a príjemný na dotyk. Sú použité pre mnoho peňazí v najluxusnejších kúpeľov, a napriek tomu za veľmi málo peňazí, rovnaká maska ​​použitá v domácnosti.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów