Hydratačný krém olej z pupalky

kozmetiky Zostaw komentarz

Dnes mám pre vás prehľad krému, ideálne pre mňa mráz a studené obdobie. Na nejakú dobu sme čelili problémy suchej kože, ktorá je pre mňa hrozne žiaľ. Vďaka cudeńku bioderma moja koža je dobre hydratovaná, že vaša pokožka nie je lúpať a nemá suchú pleť. Stav kože očividne zlepšil. To je môj KWC.

“Koža Hydratácia je veľmi dôležitým faktorom pre osviežujúce a omladzujúce. Prípravky hydratačný obnovuje pružnosť pokožky, uvoľňuje, poskytuje svieži a zdravý vzhľad.
Výhody: Pomáha udržiavať správne hospodárenie s vodou na kožu, vyhladzuje a spevňuje pokožku, vydáva jemnejšie, svieža a vláčna.
Účel:. Pupalkový krém hydratačný krém je univerzálny, vhodný ako pre suchú pleť a mastná, s každodennou systematickú starostlivosť ”

Bohužiaľ nemôžem písať vám o zložení, pretože náhodou som hodil balení blázna zo mňa známy.
Po večernej starostlivosti o tvár a odličovač, použil som tento bioderma krém na noc. Ráno som nemohol uveriť, pleť bola hladká, mäkká a nie suchú pokožku. Nemohol som prestať sa jej dotýkať. Zistil som, že krém v noci, ale raz, keď som ju použiť v čase, keď mám pocit, že koža je vysušená. Super hydratačný, pokožka je hladká a príjemná na dotyk. Viditeľne zlepšuje stav pleti. Konzistencia je silný, bohatý a tuk pričom vrstvy. Veci sa pomaly vstrebáva, ale to nevadí. Môžeme tiež použiť základňu.

Je to veľmi účinný, len s miernym množstvo kozmetiky, aby pokrývala celú tvár. Vôňa je veľmi intenzívna, ale zábavná. Zdá sa mi, že vôňa pupalky, ale nedávajú ruku odrezal, pretože som nikdy nemal s ním rokovať. Pokiaľ ide o balenie, tento loptu, ktorý vyzerá pekne na poličke. Páči sa mi obal. Som rád, s krémom a nemal v úmysle ju do druhého.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów