Kozmetika – morská soľ

kozmetiky Zostaw komentarz

Morská voda je bohatá na takmer všetkých chemických prvkov na Zemi. To je dôvod, prečo som veľmi pozitívny vplyv na naše zdravie a krásu. Ale nemôžeme si dovoliť vždy ísť k moru. Ak je plávanie vo vlnách mora je pre nás nedosiahnuteľný, dajte nám po morskej soli, ktoré tiež nám môžu pomôcť zlepšiť starostlivosť a pohodu.
Nie vždy máme možnosť využitia kúpania, ale vždy môžeme využiť výhody morskej kozmetiky. Ale pozor: mnohé z komerčne dostupných morská soľ je len pusté soľ bez prídavku minerálnych látok, je ich činnosť obmedzená na zmeny v pH a zmäkčenie vody.
Ale nezabudnite, že minerálne látky obsahujú iba niektoré z nich. Najznámejší je Bocheńska soľ, Kłodawska a Mŕtveho mora. Posledné dve soli horčíka – draslík. Bocheńska soli je jód, bróm, obsahuje 300 mg jódu na kilogram. V prípade týchto kozmetiky, uistite sa, že ukladanie solí vo vzduchotesnej nádobe, aby sa zabránilo úniku jódu. Počas kúpeľa preniknúť cez kožu nášho tela dôležité minerálne látky a stopové prvky. Zvýšením koncentrácie roztoku kúpanie napríklad na 3 percentá. call intenzívny proces iónovej výmeny, ktorú telo zbaví odpadových látok a toxínov, a vstrebávať minerály. Z toho môžeme použiť kúpeľa 2-3 krát týždenne po dobu 10-25 minúta. Ďalším veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim účinnosť takejto kúpeli je teplota roztoku. Ak ste ponoriť celé telo, by nemala byť príliš vysoká, ale keď sa ponoril len časť, môžeme zvýšiť teplotu mierne.
Najlepšie zdravotné takejto kúpele je vaňa, ale jeho absencia nie je vylúčená možnosť ich použitia. Je zrejmé, že väčšiu plochu teleso ponorené do riešenia, ktoré bude dosahovať lepšie výsledky. Starostlivosť o utečenci nálevu je veľmi účinná metóda starostlivosti o zdravie pre naše telo. Počas procedúry sa telo absorbuje celý povrch tela dôležité pre zdravie a krásu prvky a stopové prvky obsiahnuté v náleve. Každý rok je pre spotrebiteľov, pre ktorých dobré zdravie a starostlivosť o telo sa stáva súčasťou životnej filozofie.
Kúpanie v slanej vode výrazne zvýšiť pevnosť, pružnosť a flexibilita na kožu a jej celkový zdravotný stav. Systematické kúpele s morskou soľou a dezinfekčných prostriedkov značne urýchliť mikro-jazvy rán na tele. Chorôb, ako je koža značky stretch, celulitídu, lupienku a kožné lupienka hlavy sú liečebného procesu kvôli početným mikroelementom obsiahnuté v morskej soli. Saline liečba je obzvlášť dôležité v našich klimatických podmienkach, v ktorom prevažnú časť roka využívame teplejšie oblečenie, obmedzovať voľný prístup vzduchu a slnečného svetla k telu. Od dávnych čias sú všetky druhy soli používané na starostlivosť o telo. Kúpanie v slanom náleve prináša úžasné výsledky, pretože soľ má mnoho stopových prvkov potrebných pre našu pokožku. Rôzne vône soli zmeny v súkromných strediskách kúpeľňu kúpeľov. Soľné kúpele poskytujú nielen živiny kože – soľ rozpustí vo vode, ktoré z mnohých toxických látok. Soľanky relaxovať, uvoľniť svoje unavené telo, hladkú pleť a urýchlenie hojenia rán. Sú široko používané v rehabilitácii.
Osobitnú pozornosť treba venovať správnej hygieny a starostlivosti o nohy. Ochorenie nôh v počiatočnej fáze rozvoja príznakov, a to len v pokročilom štádiu dodávky problémy a problémy súvisiace s liečbou. Mykóza nôh a onychomykózy noha je ochorenie, ktoré je možné liečiť vážne. Preto je systematické preventívne nohu namočiť v morskej soli s esenciálnymi olejmi, by mali mať štatút človeka na každodennú hygienu, ako je čistenie zubov, ako sa to často zabúdajú. Scrub masáž chodidiel je príjemné chvíle relaxácie po náročnom dni, upokojuje a osviežuje. Je tiež nevyhnutné, aby koža bola dokonale hladká chodidlá – prvý trie epidermis a zahusťovanie spôsobené napríklad na pätách. Tento nevyhnutný krok odbornú pedikúru, môžete si sami doma.
Pleť je jemná rukou. Najviac viditeľné stopy po zaťažení na ne, sú vystavené chlórovaná voda, čistiace prostriedky a počasie, a preto vyžadujú osobitnú starostlivosť. Soľ kefa je ideálny pre tenké kožené dlane, s jemnou textúrou a bohatou zvláčňujúce vlastnosti – hydratačný. V ideálnom prípade, peeling odumreté kožné bunky a používať doma, manikúra tiež pomáha odstrániť kože.
Naproti tomu, telový peeling s použitím morskej soli, odstraňuje toxické usadeniny, odstraňuje celulitídu, zlepšuje pružnosť pokožky a pevnosť. Účinky pozorované po ukončení liečby, je vidieť hydratáciu a pružnosť, odstránenie kožných szorstokości, krásne voňavé, úzke telo, pocit uvoľnenia a upokojenie kože a mäkkých prírodných vplyv osvetlenia na kožu. Peeling je tiež neoddeliteľnou súčasťou liečby celulitídy a spevnenie. Kryštáliky soli obsiahnuté v peeling jemne masírovať a stimuláciu pokožky. Čistí masáže peeling, zlepšuje krvný obeh a pružnosť kože a uľahčuje vstrebávanie aktívnych látok z kozmetických prípravkov, ako sú hydratačný krém alebo gél proti celulitíde.
Kanu kúpeľové soli
Minerálne soli Kanu – Rose. Použitie tejto soli je vždy po náročnom dni, vôňa sa vás upokojí a poskytujú dobrý nočný spánok. Rose olej je tiež známy ako afrodiziakum. To bolo objavené v Indii a jeho vplyv je často odvolával sa na neho v Kama Sutra. Môžete si byť istí, že vôňa ruží priniesť Vašej objednávky a harmóniu duše. To je dobre znášaný pokožkou, aj tie najcitlivejšie.
Návod: s cieľom dôkladne rozpustiť soľ nalejte 2-3 viečka soli priamo do prúdu teplej vody i pri plnení vane. Soľ má prirodzené vlastnosti detoxikáciu tela. Používa sa v kúpeli sa rozpustí vo vode a pôsobí ako magnet pre toxíny v koži, ktoré sa dostanú unikli póry. Hmotnosť: 550 g
Bio chlorid sodný, okvetné lístky ruží, Parfum, Citronellol, Geraniol.

Minerálne soli Kanu – sibírskej jedle. Sibírskej jedle białokorej olej je cenený po stáročia, pretože jeho nezvyčajné vlastnosti aseptické, tak úspešne používané vo výrobkoch na kúpanie a starostlivosť o telo. Kúpeľové soli s jedľou olej uvoľňuje napäté svaly, prináša úľavu pri zvládaní nádcha a prechladnutie. Hmotnosť: 550 g
Bio soľ: chlorid sodný, Abies alba, Rosemary, Limonene.
Kanu minerálnych solí – levanduľa, sandále. Lavender a vôňa santalového akcie je veľmi relaxačné a upokojujúce. Kúpeľ s prídavkom tejto soli je preto nevyhnutné, ak potrebujete trochu pokoja a mieru. Jej teplé aróma vplyv na vyrovnávanie a inšpirujúca, a priaznivými účinkami soli zaistí zdravý vzhľad vašej pokožky. Hmotnosť: 550 g
Bio soľ: chlorid sodný, Lavandula angustifolia, amyris balsamifera, levanduľa Flos, Citronellol kumarín, geraniol, linalool, Limonene.
Minerálne soli Kanu – Orange-škoricový. Orange a škorice dohromady tvoria veľmi otepľovanie vôňu na vedomie. Môžete si byť istí, že teplá vôňa pomaranča a škorice zahrieva telo a dušu v chladné a daždivé dni a zrušiť akékoľvek známky únavy. Perfektné vôňa pre pripojenie k tejto soli sú: ylang-ylang, pomaranč, klinček a vanilka. Ale pamätaj si, že škorica je jedným z dráždivých a nadmerné používanie môže spôsobiť podráždenie kože, Neodporúčame používať viac ako dve matky na kúpele so slanou vodou.
Návod: s cieľom dôkladne rozpustiť soľ nalejte 2-3 viečka soli priamo do prúdu teplej vody i pri plnení vane. Soľ má prirodzené vlastnosti detoxikáciu tela. Používa sa v kúpeli sa rozpustí vo vode a pôsobí ako magnet pre toxíny v koži, ktoré sa dostanú unikli póry. Hmotnosť: 550 g
Bio chlorid sodný, Citrus dulcis, Cinnamomum ceylanicum, nechtík kvety, Limonene, Cinnamal.
Minerálne soli Kanu – zelený čaj. Kúpeľ s prísadou tejto soli je nenahraditeľný pre aktívnych ľudí. Po použití tejto soli sa okolo vás príjemne svieža a osviežujúcou vôňou zeleného čaju, ktorý dodá vás a vaše pleť s energiou. Iste vás požadovanú úľavu a relaxáciu.
Návod: s cieľom dôkladne rozpustiť soľ nalejte 2-3 viečka soli priamo do prúdu teplej vody i pri plnení vane. Soľ má prirodzené vlastnosti detoxikáciu tela. Používa sa v kúpeli sa rozpustí vo vode a pôsobí ako magnet pre toxíny v koži, ktoré sa dostanú unikli póry. Hmotnosť: 550 g
Bio chlorid sodný, Camellia Synensis, Parfum, Limonene, Linalool.

Salt kroviny Kanu
Peeling – Cranberry grapefruit (grapefruit). Salt kroviny s vôňou grapefruitu jemne odstraňuje odumreté bunky a nečistoty, povzbudzuje krvný obeh a zároveň výrazne zrýchliť obnovu pleti a regeneráciu. Obsiahnuté v sušenej brusnice spomaľuje proces starnutia, posilňuje imunitu, reguluje pH, pôsobí ako zdvíhanie. Táto kozmetická pleti obnovuje jej prírodné, zdravú farbu a zároveň zabezpečiť, aby primeranú úroveň hydratácie. Kapacita: 350 g
Zloženie: chlorid sodný, Helianthus annuus (slnečnica) olej, Vacinium macrocarpon semien Prášok, Parfum, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene Linalool.

Peeling – Marigold Mango (Mango). Intenzívne hydratačný soľný peeling s vôňou manga je nevyhnutná pre ľudí so suchou a zrohovatenú pokožku stránky. Kryštály soli jemne odstráni odumreté kožné bunky, pracujú v rovnakej dobe ako magnet pre toxíny, ktoré vyplývajú z nášho tela prostredníctvom otvorenej póry. Scrub obsahuje tiež kvety nechtíka lekárskeho, ktoré majú antiseptické a protizápalové. Telo hneď po sprchovaní je hladká, pevná a intenzívne hydratovaná. Kapacita: 350 g
Zloženie: chlorid sodný, Helianthus annuus (slnečnica) olej, okvetné lístky nechtíka, vône, Citral, geraniol, linalool, Limonene.
Scrub – Mint-Eucalyptus (mäta, eukalyptus). Scrub mätový čaj eukaliptusowo stop funguje výnimočne, pretože osviežuje, uvoľňuje unavené nohy. Obsahuje zrnká kryštálov soli a maku odstránenie odumretých kožných buniek a stimuluje mikrocirkuláciu, zvyšuje schopnosť pokožky vstrebávať živiny. Listy nohy hladké a dokonale hydratovanú. Tiež sa odporúča lakťov a kolien. Peeling Kanu antiseptický akcie pomáha v prevencii plesňových infekcií, a to obsahovalo tea tree olej, eukalyptu a mäty piepornej chladivý účinok na prehriatie a unavené nohy. Kapacita: 350 g
Zloženie: chlorid sodný, Helianthus annuus (slnečnica) olej, Eucaliptus globule, Mentha arvensis, Malaleuca Alterniflora, Papaver somniferum semien, linalool, Limonene.
Peeling – Lime s morskými riasami (vápno). Pri pravidelnom používaní peeling soľou s vôňou limetky, bude udržiavať príslušná úroveň premazávanie kože, bráni sa pred vysychaním znova. Bohatý na nevyhnutné pre zdravé fungovanie kyselín amino kože a stopových prvkov, s pridaním sušených morských rias (Chondrus crispus). Jeho svieže citrusové vône vám dá silu každý deň. Kapacita: 350 g
Zloženie: chlorid sodný, Helianthus annuus (slnečnica) olej, Chordus crispus, Parfum, Citral, Limonene Linalool.

Salco šupky au naturel
Bohatá na cenné minerály a stopové prvky obsiahnuté v jedinej podporu kože enzýmov a stabilizovať hospodárenie s vodou. Stimulovať metabolizmus pokožky a detoksyzację tela. Olupovanie kože po dôkladnom vyčistení lepšie absorbovať účinné látky obsiahnuté v krémoch a gély proti celulitíde.
Hydrochloric telový peeling Lemon Tree (Citrus peeling soľou), obsahuje liečivé Bocheńska jódobrómový soľ – hlboká mineralizuje a vyživuje pokožku. Starostlivo vybrané vône obklopí sviežu, citrusovú vôňu z voľnej prírody, ktorá zavádza pozitívnu náladu, zmierňuje stres, poskytuje energiu a vitalitu po celý deň. Scrub jemne odumreté pokožky, zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje, omladzuje pokožku. Na koži zanecháva jemnou vrstvou aromatického oleja, ktorá ovplyvňuje jeho vynikajúce zdravie, pohodu, a zanecháva ju jemne voňajúce. Balenie 250 ml. Scrub Lemon Tree získal dokonalosti roku 2010 Your Style magazín v kategórii Biokozmetika.
Telo soľ scrub Květná záhrada (kvetinová luxusné soľ kroviny) obsahuje Bocheńska jódobrómové soli. Okrem všetkých vlastností soli – prírodné liečivé materiálu obsiahnutého v kôry a starostlivo vybrané farebné kytice kvetov vôňou pomaranča a Irys stimuluje zmysly a teplý dych cédrového dodáva elegantný a elegantné kompozíciu. Bohaté na hydratačný krém poskytuje dlhodobú ochranu a hydratáciu počas dňa aj počas spánku. Jeho príjemnú vôňu a originálne krémové textúry sú garantované skvelý pocit. Príprava intenzívne vyživuje, zjemňuje a hydratuje pokožku. Poskytuje pocit pohodlia, a to aj na jedno použitie. Balenie 250 ml.

Zmysly kroviny Spa soľ
Salt kroviny vyživuje telo a pleť je hladká, pevná a príjemná na dotyk. Zahrnutá v peeling kryštály soli odstráni odumreté kožné bunky a čistí pleť, vrstva oleja jemne hydratuje a vyživuje telo.
Senses Spa kozmetika je založená na prospešné zložky. Telo scrub soľ obsahuje kryštáliky soli, ktoré čistia pokožku a odstráni odumreté kožné bunky a hydratuje mastnú vrstvu oleja a jemne tela. Sprchový gél jemne čistí a podmienky, a koža sa stáva hydratovaná a dobre živený. Obsahuje provitamín B5 má upokojujúce. Naproti tomu, soľ do kúpeľa s morskou soľou z prírodnej oblasti Brazílie zahŕňa mikro-a makroprvkov, ako sú vápnik, horčík, bróm, jód, draslík a železo, ktoré posilňujú a relaxáciu pokožky.
Produkty rady Senses Spa sú k dispozícii v piatich vôní: svieža citrónovej verbeny, relaxačné Čerešňový kvet, broskyňa dodáva optimizmus, regeneráciu síl, zmierňujú stres vanilky a pačuli. Najnovšie vôňa je vhodné najmä pre mužov.

Jeden komentarz do “Kozmetika – morská soľ”

  1. Rozšírené kapiláry | la roche kozmetika Says:

    [...] a tým je kalich uzavretý, po operácii, budete mať len malú chrasta, ktorý rýchlo zmizne eucerin. Neváhajte teda tesne pred príchodom jari sa bude starať o pleť náchylná na prasknutie [...]

projektowanie stron tarnów