Kozmetiky

kozmetiky Zostaw komentarz

Poďme sa pozrieť na niektoré z najdrahších kozmetiky na svete.

Pre kozmetiku minúť viac peňazí. Výrobcovia nás prekvapí prepracované látky, vrátiť aj po kaviár, drvené perly, kmeňové bunky, diamantov, zlata a platiny. Cena týchto produktov je predovšetkým závislý na ich zložky, ale stáva sa tiež, že obal je veľmi nákladný.

Tu sú niektoré z najdrahších kozmetiky na svete:

Clive kresťanskej Parfumy nie.
Imperial majestát je vlajkovou loďou vôňa Clive kresťana. Jedná sa o najdrahšie vône na svete. Cena za cisára pána, č 1 je 115 000 libier (675 000 zł).
Pol litra čistého parfumu fľašu s Baccarat kryštál a 18-karátového zlata. Šperk je 5-tich karátový diamant. Je to kvetinová, orientálna vôňa. Parfum môže byť už asi 600 tisíc. Predám vo Varšave v parfumérii kvality redakcia v hoteli Marriott. Zatiaľ sa vyrába iba 10 fliaš s parfumy, z ktorých 5 určených na predaj.

Zlato a diamanty KissKiss
Sa rúžom budete musieť zaplatiť 63.000. dolárov.
Guerlain začala nový luxusný salón. Ako už názov napovedá rúž obal je vyrobený zo zlata a diamantov. Na obale môže vyryť svoje meno alebo iný text. Kazety sú vymeniteľné.

Tekuté chirurgia sérum
Toto sérum na tvár, ktorý pochádza od nemeckej firmy MBR (Medical krása Research), stojí okolo 2-3 tisíc. dolárov.
Produkt sa skladá z troch zelených sklenených fliaš, ktoré obsahujú výťažok z morských rias. Riasy sú pestované v mimoriadne čistej morskej vody. Sérum je určené na omladenie tváre a zabrániť starnutiu. Miłośniczą Tento krém je Sharon Stone, medzi ostatnými.

Krém uhol a Weightman
Krém stojí viac, ako injekcie botoxu a chirurgické facelift – až 10 tis. dolárov.
Uhol produkt a Weightman omladenie zrelej pleti sa s veľkým množstvom kmeňových buniek, aby hydratujú pokožku a tvar tváre. Podpora procesu omladenie mimo iné zložky morského pôvodu a minerálnych látok z meteoritu objavili v Čade

Krémy La Prairie
Najdrahšie krémy, ktoré značky stoja okolo 2-3 tisíc. dolárov.
Ceny týchto krémov závisí tiež na obaloch, ktoré môžu byť zdobené kryštálmi Swarovski a diamanty rúk štítku. Prísady a môžu byť: kaviár a morské minerály z Mŕtveho mora blata. Krémy sú určené pre obnovu mladistvých pevnosti a pružnosti pokožky, zlepšuje štruktúru pleti a priviesť sa jej lesk.

Zložky týchto článkov sú sofistikované a starostlivo vybraných, často práve obal je drahšie, než samotný produkt. Len pár môže dovoliť luxusné toaletné potreby. Kozmetika, za cenu, ktorá bude zafundowałybyśmy som veľa plastickej chirurgie.

Komentarze (2) do “Kozmetiky”

  1. strie | la roche kozmetika Says:

    [...] ktorá sa vzťahuje na likvidáciu strií. Sillnie stimuluje produkciu kolagénu – eucerin, jediná nevýhoda je pomerne agresívne prienik do pokožky, čo v malých [...]

  2. Zajady | Vichy Normaderm Says:

    [...] k úspechu je nedotýkajte bez nutnosti eucerin, a viac špinavé ruky v ranných hodinách. Po umytí dôkladne opláchnite zuby zubnou pastou [...]

projektowanie stron tarnów