Lipolýza

kozmetiky Zostaw komentarz

Lipolýza je postup, ktorý spočíva v injekčnej látky do tukového tkaniva odvodené zo sójových bôbov – fosfoatydylocholiny, ktorý sa rozpúšťa bunkovej membrány tukových buniek a je označovaná ako prenášač tukov v krvi (lipoproteín) v kombinácii s deoksylatem – látka ničí tuk.
Fosfatidylcholín je aplikovaný v presne určí lekár dávku priamo do tukového tkaniva, ktorá má byť znížená. To sa vykonáva pomocou tenkej ihly. Táto látka, bez sebemenší problém preniknúť cez bunkové membrány do tukových buniek, a vo veľkom množstve vedie k narušeniu ich štruktúry. Na druhej strane, po vstupe do bunky vedie k rozpadu triglyceridov. To je potom transportovaný priamo do pečene, kde sa tuky členia, nasledovaný ich vylúčenie z tela.

Doba sa pohybuje zvyčajne eucerin tridsať až päťdesiat minút. Počet ošetrení nutné vykonať, závisí od hrúbky tukového tkaniva v mieste, z ktorého chceme odstrániť. Pre získanie čo najlepších výsledkov sa odporúča opakovať lipoterapię všeobecne minimálne dva až štyri, a niekedy aj viackrát v intervaloch nie dlhších ako štyri až šesť týždňov.
Najlepšie výsledky na odstránenie tuku, cez lipolýzu je dosiahnutý v oblasti zvanej. druhá brada a modelovanie postáv: tzv likvidácie. nohavice na stehnách. Používa sa tiež pre modelovanie brucho, zadok, boky, ramená a vrhá na kolená. Tento postup tiež odstraňuje záhyby na chrbte a okolo podpazušia a prispieť k zníženiu celulitídy. Môže byť použitá striedavo s mezoterapiu.

Vplyv úbytku tukového tkaniva možno pozorovať približne tri týždne po každom ošetrení. Toto je všeobecne strata dve-čtyřiin. V obvode, v mieste, kde bola použitá pri príprave. Kože po ošetrení je pevná a hladká, pretože odbúravanie tuku spôsobuje miestne zhromaždenie celullitu likvidáciu. Lipolýza sa vykonáva vždy v niekoľkých fázach. To je daná tým, že počas jednej operácie pacienta nemôže byť príliš veľa príprav. Tí, ktorí sa rozhodli pre tento typ liečby, najčastejšie odvolávajú na to ako średniobolesną. Aj keď niekoľko dní potom, čo lipoterapii, v miestach, ktorých sa týka, môže dôjsť k prechodnej začervenanie, opuch, nepohodlie a miernu bolesť, je to hodinu po operácii, u väčšiny pacientov majú normálnu eucerin telesnú aktivitu. Veľmi zriedkavé, ale možné vedľajšie účinky lipoterapii injekcie dočasne obehové poruchy, zvýšené potenie, pocit na vracanie, krvácanie, hnačka a vzniku hrudiek. V záujme urýchlenia účinky liečby, doporučujeme použiť špeciálny vákuovej masáže.

Spokojný s výsledkami liečby je obvykle asi osemdesiat percent pacientov. Oni sú tiež známi ľudia, ktorí nedosiahli takmer žiadny účinok liečby, ale predstavujú len dve percentá z celkovej populácie pacientov.

* Kontraindikácie Tehotenstvo

* Obezita

* Autoimunitné ochorenia

* Rakovina

* Závažné ochorenie pečene, obličiek

* Evil zrážanie krvi

* Menštruačné poruchy

* Akútna infekcia

* Alergia (najmä sója a kôrovcov)

Odstránenie tetovania je zákrok vykonávaný lekárom, je úplne bezpečný, nevyžaduje príprava pacienta doma. Vstrekovaná látka sa prirodzene vyskytuje v našom tele a už dlho používa v lekárstve.

Komentarze (2) do “Lipolýza”

  1. | Vichy Normaderm Says:

    [...] Schudnúť rýchlo nie je umenie, ale schudnúť zdravo a natrvalo je pre mnoho ľudí výzvou. Ani raz pýtal, kde kúzlo spočíva tajomstvo dokonalú postavu. Hľadáte pre to, používať viac a viac nových diétu. Neviete, prečo sa každý týždeň čoraz pomalšie vám schudnúť? Preto zakaždým, keď sa čím ďalej tým ťažšie motivovať? Tu sú niektoré dôvody, prečo by ste mali zvážiť rozumnú diétu eucerin. [...]

  2. Starostlivosť o krásu v zime | Vichy Normaderm Says:

    [...] je dobrý krém na tvár eucerin. Malo by to byť tuk alebo stredne tlstá. jemný hydratačný krém môže spôsobovať [...]

projektowanie stron tarnów