Obrúsky Extrakt z uhorky

kozmetiky Zostaw komentarz

Na trhu sa objavili nové, jemné čistiace obrúsky a odličovač s extraktom z uhorky vzorca Beauty.

Unikátna formula obrúsky na odstránenie make-up Kozmetické vzorcov obohatené s uhorkovým extraktom spevňujú tkanivá dôkladne čistí pokožku tváre, tón, odstrániť všetky nečistoty a make-up a prebytočný mazu. S Beauty vzorca chusteczkom Pleť je vyčistená a správne hydratovaná. Tkaniva výpisu z uhorky nechať pokožku čistú, sviežu a žiarivá.

Tkanivá boli nasiaknuté krása vzorce Extrakt z uhorky, známy pre svoje osviežujúce vlastnosti a zmiernenie. Extrakt z uhorky robí krása Vzorce tkaniva sú tak jemné, že ich možno použiť aj do očí. Zahrnuté do vreckoviek uhorky extrakt upokojuje pokožku bez toho, aby bol dotknutý jej prirodzenú rovnováhu. Krása Vzorce Čistiace obrúsky sú určené pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre. Vhodné pre všetky typy pleti.

Čistiace obrúsky s extraktom z uhorky v sérii Beauty vzorce sú ideálne pre ošetrenie pleti tváre čistiace a kože tonizowania pred spaním, ale nedosiahnu na ráno pre osvieženie pokožky tváre pred nanesením krému bioderma.

Extrakt z uhorky obsiahnuté v čistiace vreckovky Beauty vzorca:
zvyšuje pružnosť pokožky
chladí a čistí
zvlhčuje pokožku
tóny a osviežuje
pracuje zvieravý
spomaľuje proces starnutia

Kozmetické obrúsky Vzorce neobsahujú alkohol bioderma, sú hypoalergénne, dermatologicky testované. Jedno balenie obsahuje 30 kusov tkanív.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów