On potrebuje našu kožu v zime

kozmetiky Zostaw komentarz

Väčšina ľudí si zvykla na to, že by sa mal starať o pleť v lete, pretože potom viac zistíme, prvá a druhá koža je náchylnejšia k škodlivým účinkom slnka sušenia. Medzitým, sa zdá, že čas na jeseň av zime môže byť veľmi skľučujúca pre našu pokožku. Len málo ľudí vie, že jeden štvorcový centimeter kože obsahuje niekoľkokrát viac chladné receptory ako teplo, receptory. Možno to je dôvod, prečo je tak hrozne studená, že sme zažili.
Hoci sa kryt kožu vo vrstvách zimných mnohých oblečenie, je potrebné, aby jeho systematické starostlivosti. Najväčšou hrozbou je nadmerná suchosť. Je to preto, že, ako v lete ultrafialového svetla, ale napríklad často pobyt v uzavretých priestoroch, ktoré sú izolované ústredné kúrenie. Vlhkosť môže byť tiež neodstráni
krém proti vráskam tzv. Zimné smog a cigaretový dym.

Ďalšia nevýhoda je spomaliť mazové žľazy pod vplyvom teploty pod nulou vonku. To sa stáva dôvodom pre stratu elasticity pokožky, pretože mastné ochranný náter stenčuje. V zime, koža stráca až dvakrát viac vody ako v lete, čo je dôvod, prečo je tak veľmi náchylné k podráždeniu a suchosť. Veľmi nepriaznivým faktorom je príliš nízka na minerály a vitamíny, ktoré majú byť dodané do tela. To prispieva k ďalšiemu oslabovaniu stave našej pokožky v zime.

Takže čo robiť, aby naša koža je dostatočne hydratovaná, vláčna a pružina, aby ste omylom strach nás neutešenom stave? Po prvé, je potrebné zabezpečiť správnu dávku kože dostatočné vlhkosti, denné mazanie. Mali by sme využiť hustú smotanu, bohaté na živiny. Tieto krémy nielen vytvoriť izolačnú vrstvu, ale sú tiež zodpovedné za posilňovanie lipidovej bariéry vo vnútri epidermy. Okrem toho použitie v zimných krémy by mali obsahovať filtre, ktoré chránia proti UV žiareniu. Aj keď slnko je oveľa menej počas tohto obdobia, ale môže byť ostré a nebezpečné. Uistite sa, že zabezpečenie a hydratáciu celého tela, nielen svoju tvár. Po kúpeľ na tento účel by mal byť použitý, kedykoľvek je to vhodné, jemný krém. Výber balzam pre seba a skontrolujte, či zloženie obsahuje bielkoviny, lipidy, a tak. hydratačný faktor NMF. Veľký počet komerčne dostupných kozmetických hydratačné krémy a pleťové vody môžu ľahko stratiť, takže sa uistite, pamätať súčasti v komplexnej a zodpovedajúce hydratáciu pokožky.

Okrem použitia krémov a pleťových vôd odporúča použiť tzv zime. ovocné kyseliny. Ak to chcete urobiť, je však už spôsobilý ísť na toaletu, ktorá profesionálne vykonať postup. V kyselín kozmetickom priemysle len získava na popularite pre niekoľko rokov. Dokonale znížiť povrchové vrásky, hydratuje, rovnako ako proti starnutiu pleti. Rozpustenie postup epidermis s ovocnými kyselinami sa nazýva exfoliácia. Pomocou rôznych prípravkov exfoliácia znižuje hyperpigmentácia, akné a vrásky. Kyseliny sú viac flexibilné a mäknutie vlastnosti kože, a znižuje pórovitosť.
Najobľúbenejší ovocné kyseliny patria:
Prvé Kyselina glykolová, ktorý sa získava z cukrovej trstiny. To spôsobuje nepokoj a regenerácia pleti prebieha rekonštrukcia elastických vlákien. K dispozícii je revitalizácia a regenerácia, vrásky i depigmentáciu
Druhý Kyselina jablčná, kyselina pyrohroznovou, alebo baktericídne a anti-starnutie kože. Ak je žiadosť znížiť viditeľné a zvýšenej produkcii kožného mazu kolagénu.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów