Peanut olej

kozmetiky Zostaw komentarz

Arašidový olej sa získava z veľmi populárnej a chutné podzemnice olejnej. Za studena lisovaný má intenzívnu orechovú príchuť a žltú farbu. Používa sa predovšetkým v kozmetike, ale v kuchyni nájde svoje nadšencov. Je bohaté na mastné kyseliny (ako je linolová, olejová, palmitová, stearová, arachidové) a vitamíny a minerály. Bohužiaľ, neodporúčame ju pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou a alergiou, pretože môže vyvolať senzibilizáciu.

Vlastnosti arašidového oleja

Vzhľadom k obsahu mastných kyselín, vyživuje arašidový olej a hydratuje veľký kože. Vitamíny a minerály pracovať nutrične a uľahčiť regeneráciu kožu i vlasy. Tento významný špecificita za vyživujúcich vlastností má tiež rad aplikácií v prírodnej medicíne, a to najmä v profylaxii a liečbe kožných ochorení ako sú lupiny, ekzémy a lupienka. Obsahuje vitamíny A a E spomaľujú proces starnutia pokožky a obnoviť svoju zdravú farbu a hebkosť bioderma akcia. Arašidový olej upokojuje podráždenia, najmä tie spojené s nadmernou odlupovanie pokožky. Preto vhodný na slnku, alebo v prípade veľmi suchej a zahustený kože.

Použitie arašidového oleja

Arašidový olej funguje dobre ako príprava na masáž. Poskytuje vynikajúce sklz a zanecháva pokožku hydratovanú a zmäkčená. To je tiež používa ako súčasť kúpeľové oleje a starostlivosť o telo, hoci sa používajú vo svojej prirodzenej podobe, ale aj vplyv na našu pokožku. To je tiež používa k výrobe mydiel, ktorá, vďaka nemu získavajú zodpovedajúcu ťažnosť a lesk. Lekárnici tiež použiť jeho vlastnosti na výrobu niektorých liekov.

Arašidový olej vtiera do pokožky stojí za to telo v jeho prirodzenej forme. Veľa z dôvodu podráždenie spôsobené mrazom alebo slnka. Je náchylný k nemu najmä kolená a popraskané ruky.

Arašidový olej pre starostlivosť o vlasy

Arašidový olej môže byť tiež použitý pre mazanie a chladenie vlasy. Regenerovať poškodené, suché zámky. Great môže zaoberať rozdwajającymi špičkami. Šúchal po umytí v rovnakých veľkých koncoch mokré vlasy chráni pred vysokými teplotami v priebehu sušenia a styling. Ak chcete získať dobrú vlasov olejované účinok arašidového oleja, nechajte ju dokonca na niekoľko hodín, a opatrne sa zahrieva pred použitím. To je docela ťažká a môže namáhať vaše vlasy mastné, a preto je dôležité, aby si starostlivo umyť po vlasoch. Arašidový olej má ďalšiu veľmi dôležitú výhodu – sa používa na liečbu a prevenciu opakovania lupín. S hydratačným účinkom a tiež sa zaoberá natłuszczającemu s psoriázou na hlave. Krása svieti a vyživuje vlasy, ale jeho veľmi intenzívna vôňa môže byť nepríjemné bioderma akcia. To tiež môže byť pridaný do domácej vlasy masky a domáce telový peeling.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów