pitnej vody

kozmetiky Zostaw komentarz

Počas horúcich letných dní, množstvo spotrebovanej vody u nás určite väčší. Pili sme veľa a často, pretože vysoké teploty intenzívnejšie našu túžbu a ochotu k ich riešeniu. S príchodom chladnejších, jesenných dní, veľa ľudí zabúda na správnu hydratáciu organizmu. A napriek tomu naše telo potrebuje správne množstvo a druh životodarnej tekutiny po celý rok! Lúči sa v lete, takže sa nemusíte dostať z tašky alebo batohu fľašu Cisowianki. To je cez jej telo bude v dobrej kondícii po celý rok!

Minerálna voda by mala byť trvale Zago? Ci v našich domovoch, bez ohľadu na to, ako moc zastaviť ortuť v teplomere. Poskytuje potrebné, pretože naše telo elementy, ako sú horčík, vápnik, sodík, alebo železo. To je cez vodu, my sa len o krásu, ale predovšetkým – o ich zdravie. Medzitým, keď teplota klesne, a túžbou je, že sme tak často pocit, zabúdame, že by sme mali kontrolovať množstvo a kvalitu vody pre nás. Zvyčajne, keď sme sa piť menej – a to je chyba. Pamätajte, že v záujme zachovania rovnováhy tekutín v tele, by mali byť konzumované len vo forme nápojov, asi na 2 litre vody denne eucerin.

Stav nášho tela do značnej miery závisí aj na kvalite vody, ktorú pijeme. Denná strava vody bude najlepšou voľbou średniozmineralizowane. Średniozmineralizowane vody sú vody mineralizácie 500 – 1500 mg / l. Ich pozitívnou vlastnosťou je, že má určité množstvo minerálov, nie flush je z tela. Takže môžete piť v akomkoľvek množstve, aby na uhasenie smädu, pretože nemajú vplyv na rovnováhu elektrolytov v tele. S malým množstvom minerálnych solí sú chutnejšie než obyčajné pramenitej vody. – Hovorí Tadeusz Wojtaszek, expert v oblasti minerálnych vôd v poľskej spoločnosti profesor Magnezologicznego je. Julian Aleksandrowicz.

Jeden z vody średniozmineralizowanych je k dispozícii v obchodoch Cisowianka. Tento získané z oblastí so špecifickým geologickou stavbou vody, charakteristika regiónu vody jemnú chuť. Vďaka svojim vlastnostiam, na rozdiel od vody s veľmi nízkou alebo veľmi vysokú mineralizáciu – môžete piť bez obmedzenia, každý deň. Úrovňou obsiahnutých v minerálov pomáha aj pri systematickej pití, prírodný doplnok ich straty. Cisowianka je ideálnou voľbou pre každého, kto sa stará o dobré zdravie a vitalitu vášho tela v priebehu celého roka.

Średniomineralizowana Cisowianka navyše vyznačuje aj vysokým počiatočným čistoty. Čas priesakom vody z povrchových vrstiev pôdy do podzemných vôd je približne 100 rokov. Počas tejto doby sa voda čistená, rozpustí v nej stretol minerály obsiahnuté v horninách počas filtráciou. Okrem toho, od ktorého je zdroj odvodený Cisowianka, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti fliaš. Je veľmi dôležité, pretože po extrakcii od zdroja vody, nemusia prekonať dlhú cestu, ale hneď ide do továrne, kde sa fľaše – eucerin.

Ďalšou výhodou Cisowianki široký sortiment fliaš, v ktorých je k dispozícii. V závislosti na tom, či idete na dlhú peší výlet alebo do práce, my sa u nás najvhodnejší pre balenie. Ponuka Cisowianki nájdete fľašu 0,33 l na 0,5 l, až 0,7 l. A čo viac, výber v prvom prípade môžeme nielen starať o svoje zdravie, ale tiež pomáhajú budovať studnii v južnom Sudáne, aby zabezpečili stály prístup k čistej vode, aby jeho obyvateľov. Tento produkt v plnom rozsahu, pretože to je riadený špeciálny poľská humanitárnej vody kampaň. Podľa odhadov PAH, malú fľaštičku stačí na zabezpečenie prístupu na 5 litrov čistej vody na sudánskeho ľudu.

V teplých dňoch je voda naším spojencom v boji proti vysokým teplotám. Avšak, jeho blahodárne účinky na naše telo musíme pamätať po celý rok. Tým, že starostlivosť o svoje telo poskytovať zodpovedajúce množstvo vody, vyznačuje najvyššej kvality, a to nielen preto, že starostlivosť o krásu, ale predovšetkým – o ich zdravie, správne kondíciu a vitalitu. Takže si nezabudnite vziať so sebou všade Cisowianki – najlepšie vody pre celý rok!

Komentarze (2) do “pitnej vody”

  1. chudnutie | Vichy Normaderm Says:

    [...] jednoduchšie prijať zmenu. Krajšia a štíhlejšia v deň, kedy ste mať viac energie – eucerin. Cítite sa ľahšie, zrazu [...]

  2. Intímna hygiena | Vichy Normaderm Says:

    [...] intímnu hygienu používať špeciálne tekutiny eucerin s kyslým pH, najlepšie s kyselinou mliečnou, ale aj výťažok z nechtíka, dubovej kôry, [...]

projektowanie stron tarnów