Pomrukuje dav v očakávaní

kozmetiky Zostaw komentarz

Opona ide hore a zhasnú svetlá. Pomrukuje dav v očakávaní. Svetelné lúče Zobraziť iba skutočnou hviezdou. Čo je iné? Čo robí, je považovaný za nepriateľský adorácie, najslávnejší, najviac kopíroval?

Nová vôňa bola vytvorená s cieľom zachytiť vzrušujúci pocit nájdenie stredu scény, stelesňuje jedinečný lesk a dráma tú chvíľu. Ak chcete podporiť flirtovanie a temperamentný ako champagne, dáva to, čo to znamená byť hviezdou. Spotlight je fascinujúca vôňa, ktorá kradne prehliadku a riadi svetlomety osobe, ktorá túto vôňu nosí. Transformuje každodenný život v extravagantný život hviezdy. Bez ohľadu na to, akú rolu hráte, Eau de Toilette Spotlight robí hviezdu každodenného života - eucerin.

Tvár tejto fantastickej správy je herečka, manželka a matka – Courteney Cox. Od svojho debutu, keď skočil na scéne vo filme hudobné, Courtney stála v centre pozornosti a pritiahol pozornosť celého sveta. Od tej doby herečka poctený s mnohých ocenení a producent objavil sa na malé a veľké obrazovke v mnohých nezabudnuteľných rolí. Courtney je pravda, inšpiráciou pre ženy, ktoré chcú byť hviezdy z ich každodenného života – eucerin.

“Táto vôňa bola vytvorená s cieľom sa cítiť sebaisto a niekoho.” Courteney vysvetľuje. “Aj keď role herečky dostávam do stredu pozornosti ako manželka a matka, tiež som v strede javiska. Myslím, že všetci sme v centre pozornosti, každý svojím spôsobom, aj táto nová vôňa odráža radosť a nadšenie, vychádzajúce z ten pocit. ”

Rovnako ako Courtney sama, a to aj EDT Spotlight hviezda zdieľa tento rys, ktorý je zvodný šarm. Vrchné tóny sú explózie sviežosti, ktorý inšpiroval pocit čakania na veľký okamih v mojom živote. Pohode akordy stretnúť sa s tónmi citrusov rozświetlającymi zrenia na slnku, mandarínky a bergamotu talianska, získava lisovaním za studena ovocné kôry a šupky. Srdce kompozície je luxusné, prírodné esencie k dispozícii výhradne na Laboratoire Monique Rémy, moderné laboratóriá a výrobné zariadenia vo Francúzsku pre kozmetiku spoluprácu s medzinárodnými chuťou a vôňou. Naplnené svetlom kvetinová vôňa srdce smeruje svetlo na vás. Skladá sa z krištáľovo čistej bielej frézie s hydroponické kultúre a bohatú arómu tuberózy a Mimosa, ktorá odráža pocit dôvery a žiara, sprievod pri zadaní rozsah svetiel. Veľké finále zmyselné smotanovú chuť tóny santalového dreva a hodnotných navyše wetiwer s jemnou jantárovú kryštály, ktoré zanechajú trvalý dojem – eucerin.

Sprostredkovať pocit, že v centre pozornosti a v centre pozornosti, je vôňa uzavretý v celé pole, trblietavé farby fľaše, ktorý je napodobniť odrazeného svetla. Na obale nápis reflektora osvetlený reflektormi v pozadí, ktoré symbolizujú svetlo na toaletnom stolíku v izbe divadle obliekaní.

Komentarze (5) do “Pomrukuje dav v očakávaní”

 1. očný krém | la roche kozmetika Says:

  [...] sa skladá z: Prvé Ultra-aktívny denný krém eucerin proti vráskam Produkt je určený pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre. Vďaka [...]

 2. Komfortné omladenie | la roche kozmetika Says:

  [...] elektrolýzy, voskovanie abrazívne hubky / kefa na čistenie tváre gély a krémy, telový krém eucerin na [...]

 3. tvár kozmetiky | la roche kozmetika Says:

  [...] v kozmetike MAGIC orchideí pracuje na mnohých úrovniach: – zabraňuje strate vody – eucerin, viazanie ju v epidermis, – reguluje pigmentáciu, zosvetlí sfarbenie, – zvyšuje produkciu [...]

 4. starnúcu pleť | Vichy Normaderm Says:

  [...] Ozdobná kože na horných viečkach (ptóza) a tzv. “Nohy Crow je” bočné rohy oka eucerin, vo veku 40 až 45 rok jasne ukazujú, nosoústnych rýh, brázd medzi nosom a kútiky pier klapky, [...]

 5. Alopécia | Vichy Normaderm Says:

  [...] Avšak, zvlášť u mužov, a niektoré vlasy a príliš rýchlo nadmerné vypadávanie vlasov eucerin môže byť spôsobené dedičnými sklonmi. Vypadávanie vlasov vychádza z toho, že vlasy sa [...]

projektowanie stron tarnów