Revolúcia vo svete kozmetiky

kozmetiky Zostaw komentarz

Móda nie je len GLOSSYBOX testovanie kozmetiky doma, je to tiež komunitné problémy urodowych milovníkov, ktorí si vymieňať názory na produkty, tipy a informácie o nových kozmetických trendov.

Čo je to predplatné?

GLOSSYBOX debut v Nemecku v marci 2011 a dosiahol obrovského úspechu v dvadsiatich svetových trhoch. Táto myšlienka je založená na mesačné predplatné bioderma, ktorá zahŕňa dopravu piatich mini-kozmetické výrobky, balené v elegantnom darčekovom balení, ktoré bolo dodané priamo k Vám domov. Boxy sú zoradené raz mesačne a ďalšie už automaticky príde rovno domov. Veľkou výhodou predplatného je, že nemusíte myslieť na objednať krabici každý mesiac, neexistuje riziko, že sa vyčerpá. Vždy sa môžete odhlásiť, tak to nie je nevhodné zmluvy alebo záväzku. Tento model bol vytvorený pre uľahčenie prístupu k poľu a robiť to abonentki môcť sústrediť výhradne na potešenie.

Pre pripojenie GLOSSYBOX predplatiteľov jednoducho zaregistrovať a vyplniť www.glossybox.pl profilu Shop, a potom každý mesiac, aby si elegantný box obsahu dodaného priamo k Vám domov.

Prekvapenie!
Mesačný zásielka je veľmi vzrušujúce a je spojená s veľkým očakávaním na pole, pretože to sa zavrelo v kozmetike sú prekvapení. To by mohlo byť parfémy, pleťové vody, make-up a starostlivosť o telo a vlasy a lak na nechty a ďalšie zaujímavé kozmetické prípravky. Táto služba stojí – to nie je príliš vysoké ceny, pričom berie do úvahy obsah elegantnej krabici, jeho pekná balenia a dodania bioderma. GLOSSYBOX spolupracuje s renomovanými značkami v prémiovom segmente, ktorý môže spĺňajú kvalitatívne očakávania náročných zákazníkov.

Pohodlie a rozumné nákup kozmetiky
Tým, že krabice rovno do domu v príjemnom prostredí, kde si môžete vyskúšať mini výrobky luxusnej značky pred nákupom ich plnej veľkosti, drahšie verzie, môžete sa vyhnúť nákladným a neuvážený nákup a sklamanie. Záruka úspech tohto konceptu bude čoskoro ponúkať odporúčania na danej cieľovej skupiny pre ochranu osobných profilov Shop, umožňuje prispôsobenie produktov pre splnenie potrieb každého klienta.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów