Silicon a bor – účinná ochrana pre kosti kože, kĺbov a!

kozmetiky Zostaw komentarz

Regeneračný telový gél + B značka SILORA Invex prostriedky
Moderná kozmetika, technológia nie je len dvadsiate prvé storočie. Invex prostriedky spoločnosti efektívne kombinuje špičkové technológie úspechy s úspechmi a poznatky už používaných v dávnych dobách.

Poslaním spoločnosti je podpora Invex opravné prostriedky inovatívne receptúry obsahujúce podstatné prvky každodennú suplementácia a starostlivosť! Prípravky ponúkané, k dispozícii vo forme kozmetiky a potravinových doplnkov, a v blízkej budúcnosti, ako liečivá a lieky, sa skladá zo stopových prvkov – ktoré sú nevyhnutné pre zdravie kľúčové interné a zdravý vzhľad ľudského tela. Prípravy Invex prostriedky je revolučný pohľad na zdravie a krásu, ktoré idú nad rámec súčasnej kozmetológie. Účinne znamenať nutnosť každodennú starostlivosť o zdravotnej prevencie.
Sú používané v opravných prostriedkov kozmetiky značky Invexe, vrátane o krém proti vráskam iného: organické kremíka a bóru. Jedinečná forma organického kremíka obsiahnuté v rade organických kremičitý je novinkou v porovnaní s predtým používaných prípravkov podobného typu. Je potrebné poznamenať, že kremík je jedným z najdôležitejších minerálov pre človeka, pretože ľudské telo by malo zahŕňať 4,7% kremíka. Tam je doslova všade, súčasťou spojivového tkaniva, je základom štruktúry kosti, chrupavky, cievy, svaly, koža, nechty, vlasy, a je tiež prítomný v slinivke brušnej, pečene, obličiek a srdca. Boron v ľudskom tele je zodpovedný za metabolizmus vápnika a horčíka a normálnu produkciu estrogénu, progesterónu, testosterónu a vitamínu D3. Bóru zlúčeniny majú rad pozitívnych prínosov, ako je antiseptické, protiplesňové, protizápalové, adstringentné a potenie.

V rade organické kremeňa na základe vyššie uvedeného mikroelementov je regeneračný telový gél SILORA + B.

Regeneračný telový gél SILORA + B na základe organického kremíka a bóru zabraňuje strate vody z pokožky a sušenia. Zmäkčuje pokožku a odstraňuje jej drsnosť. Gél SILORA + B Intenzívne vyhladzuje pokožku, zlepšuje pevnosť, elasticitu a odolnosť. Regeneruje a stimuluje pokožku regenerovať. Dokonale upokojuje podráždenia akejkoľvek doplnok pri liečbe alergií, akné a lupienka.

SILORA + B gél je jemný a ľahko sa používa. Endodermiczne má, čo je veľmi ľahko vstrebáva kožou, takže preniká do hlbších častí a regeneruje zvnútra, eliminuje príznaky starnutia. Rýchlo sa vstrebáva bez opustenia pocit viskozitu, môže byť použitý pre všetky typy pokožky, to je tiež dobre tolerovaná pokožkou. Neoceniteľné pre zdravie kremíka a bóru obsiahnuté v tomto prípravku majú protizápalové vlastnosti a pomáhať procesu pri tvorbe kostí a regeneráciu kĺbov tak, aby gél SILORA + B je efektívny pomôckou pri rehabilitácii a liečebné masáže. Regeneračný telový gél SILORA + B môže byť úspešne použitý pri liečbe fyzikálnej terapie (napr. elektroliečbu, ionoforézu, sonophoresis, tonolysis) uskutočnených pomocou rôznych typov špecializovaných prístrojov a terapeutických možností.

Návod na použitie: aplikujte na vyčistenú pleť celého tela, nechajte zaschnúť.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów