Starostlivosť o oči

kozmetiky Zostaw komentarz

Pri každodennej starostlivosti často zabudnúť na jemnú pleť okolo očí. Mnoho rokov zanedbávanie povedie k významnej strate pevnosti a vzniku nevzhľadných vrásky. Aký je najlepší krém omladenie pleti okolo očí? Čo sa odstráni tmavé kruhy a opuchy? Existuje nejaký spôsob, ako urýchliť rast rias?

Jemná pleť okolo očí

Koža okolo očí je oveľa tenšia ako v iných oblastiach tela a tváre bioderma. Nemáte vrh tuku, čo je výrazne menej podporované a podrobený riedenia. Ďalším faktorom pre väčšie expozíciu poškodenia je veľmi zlý krvné zásobenie. Vďaka svojej konštrukcii pleť okolo očí je menej dobre živené a hydratovanú, a tiež má významný sklon k vzniku opuchov.

Ako si vybrať kozmetický produkt?

Očné kozmetika sú rozdelené do dvoch hlavných skupín. Prvý z nich je na krémy proti vráskam na vlastnostiach a vidly. Druhý – sa vzťahuje na prípravky antioedematous a posilňujú krvné cievy. V závislosti od typu kozmetického prípravku, môžu byť zložky vymenované v nasledujúcej akcie:
- Vari zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy – ako gaštan, arniky, lipy, rutina,
- Znižuje opuchy – brečtan, svetlík, šalvia, petržlen,
- Zosvetlenie tieňov – vitamín C, moruše extrakt, medvedica lekárska, sladké drievko.
- Proti vráskam – kolagén, elastín, kaviár, nukleových kyselín (DNA, RNA),
- Regeneračný – výpis z boráku lekárskeho, pupalky dvojročnej,
- Hydratačný – karité maslo, aloe vera, alantoín.

Starať o svoje obočie a riasy!

Dobre upravené kože je len prvým krokom k očarujúce vzhľad. Dôležitým prvkom v celkovom dojme, ze to, čo robí naša tvár je dlhé a husté riasy bioderma. Vynikajúce kozmetické pre vedecky stimulovať rast rias rias Talika Lipocils. Jemný kondicionér obsahuje lipozómy – malé štruktúry s cieľom urýchliť vstrebávanie účinných látok. Po mesiaci liečby, riasy sú viditeľne dlhšie a silnejšie. Rastie aj ich počet.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów