Starostlivosť o prsia počas tehotenstva

kozmetiky Zostaw komentarz

Telo ženy prechádza počas zmien tehotenstva veľa, že matky často trávia ďalšie nočnú moru. V súčasnej dobe sa však, že máme celú arzenál kozmetických a kozmetických procedúr, ktoré umožňujú naše telo k pohybu prostredníctvom tejto ťažké, ale veľmi šťastný obdobie bez úhony. Obvykle najviac bojí strií, ktoré po dlhú dobu sú vo forme červenej alebo nahnedlý nevzhľadné prúžky. Potom po nich sme plytké, jasné jazvy, ktoré po všetkom nie je dôvod k spokojnosti.

Zmeny vo vzhľade prsníka počas tehotenstva

Strie a nielen oni sú záhubou našich pŕs. Je časť tela, do ktorej by mali venovať najväčšiu pozornosť, pretože máme dojčiace úloha je veľmi dôležité. Prsia sa začínajú meniť na začiatku tehotenstva. Uvádzajú prvý vzhľad v tele nového života. Bust pod vplyvom hormónov zväčšuje svoj objem, ktorý je spojený s bioderma akcia významným napínania kože a bolestivé opuchy. Počas tohto obdobia, by malo byť obzvlášť citlivé na. Iste, bude jemná masáž pomôcť zmierniť príznaky a udržanie primeranej podprsenka prsia na uzde tým, že minimalizuje nepríjemné pocity počas dňa.

Strie na prsiach počas tehotenstva

Boj proti striám, mali by ste začať čo najskôr. Na začiatku tehotenstva, že o prevencii, ktorá zabráni prsiami z nadmerného natiahnutia kože. Môžete si vybrať z krémov a olejov posilňujú štruktúru pleti a zabezpečí jej riadne hydratáciu a elasticitu. To je na základe použitej olivy mandľového oleja, ktorý je známy pre svoje vlastnosti a podpora boja proti krémy strií a vodičky na telo a prsia s kakaovým maslom. Rovnako dôležité ako krémy sú striedavo masáže v sprche teplou a studenou vodou. Prúd vody by nemal byť príliš intenzívne. Chrliče sú absolútne nevhodné. Prsia v priebehu tehotenstva a dojčenia je veľmi nežná a bolestivé. Nie je teda nutné, aby slúžil im väčšie utrpenie. Pre posilnenie a tón pokožky, ísť na kozmetickú chirurgiu postupu na miesto, kde profesionálny vybrať správny druh prípravkov a prsníka spevnenie masáže.

Starostlivosť o prsia počas tehotenstva

Prevencia a odborná starostlivosť by mala byť rozšírená na bradavky. Oni vyžadujú neodkladnú starostlivosť a opatrnosť. Skúste prať jemne, a to aj bez použitia mydla, ktoré môžu vyschnúť na kožu. Pozorne si prečítajte štítok kozmetika bustu, pretože nie všetci môžu byť dobre do bradaviek kože wsmarowywane. Po pôrode bradavky problémy ešte zosilnie bioderma akcia, je preto pružnejší vopred zabezpečiť, aby tieto oblasti kože. Veľmi citlivé a popraskané bradavky je lepšie chránená špeciálnymi silikónovými špunty pre kŕmenie. Lekári niekedy predpisujú preťahovanie a masírovanie vpadnuté bradavky. Tento typ liečby môže byť vykonané iba na pokyn špecialistov a veľmi jemne, aby nedošlo k poškodeniu kože.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów