tajomstvo krásy

kozmetiky Zostaw komentarz

Sila kúzla prírody a vyžaruje jeho plnosti v kúpeľoch pre obrad čistenie pleti tradičné arabské rituál. Liečba skrýva pod názvom Hammam je akási cesta k obnove tela a ducha, ktorý čistí a vyživuje pokožku. Hammam je v kombinácii s kompletnou odpočinku a relaxácii – eucerin.
Hamam v arabčine znamená rituálne kúpeľov. Po tisícročia plní úlohu dnešných kúpeľní, ale niečo viac ako len miesto, kde sa čistí telo. Bol tiež významným sociálnym miestom stretávania ľudí z kultúry Orientu. Návštevy Hamam storočia, sú zapísané v kultúre mnohých arabských krajinách (ako je Turecko a Maroko), av poslednej dobe získava popularitu v Európe. Hamamu rituál, sa skladá zo štyroch krokov, to trvá pol až dve hodiny – v závislosti na potrebách a nálada 3 prvé miesto v orientálnej parný kúpeľ. Okrem úprav vykonaných v priebehu celého procesu človek môže úplne uvoľniť a cítiť veľmi pohodlne relaxovať na teplé, lehátka kamenné postele a vírivé kúpele. Navyše, zvyšok na kamenné dosky, alebo lehátka sa pôvodné náklady na patentové kuchyne Arab, najmä rôzne bylinné čaje a nápoje, podávané v originálnej marockej kuchyne.
Turecké kúpele medzi Orientom a okcydentem svet je celkom blízko.
Prvé Soguklug (štart) je k prehriatiu, cez ktoré je otvorené póry na koži a pleť pripravená na ďalšie etapy. Jedná sa o liečbu, ktorá uvoľňuje, masáže a posilňuje svaly napäté. Himalájskych soľných sa nanáša na celé telo napína pokožku, stimuluje myseľ, dodáva energiu a zmierňuje migrény. Absolútne čistý a prirodzený – je tvorený v mieste, kde pred stovkami rokov pôvodnej slnečnej energie vyčerpaná oceánu. Je to najčistejšie soli na Zemi, ktorý má vlastnosť zdravie – obsahuje 84 minerálov nevyhnutných pre správne fungovanie každého organizmu. Užívatelia liečby sedí pohodlne na vyhrievané lavice, v špeciálne navrhnutej parný kúpeľ –  eucerin. Pre tento typ liečby sú navrhnuté a vyrobené špeciálne kúpeľné vane, ktorý odráža vzhľad interiéru staré turecké kúpele maharádžům. V pozadí je ukľudňujúci orientálna hudby a exotických pláva, unikátna vôňa. Po asi 15 minút., Kedy je telo správne zahreje, zvyšok operácie vykonáva na špeciálne vyhrievané kamenných tabuliek. Ľahu na chrbte tela je pokrytá vodou na chladenie, a predčistenej toxínov. Potom oči a čelo handričkou namočenou predpokladá ďalší esenciálne oleje, aby sa cítili úplne uvoľnene.
Druhý Hararet čierne mydlo telo prací olej, bohatý na prospešné látky, ktoré hlboko čistí pokožku, antibakteriálne, vyhladzuje, ponúka vitamíny a hydratuje pokožku. To poznám niekoľko tisícročí kozmetiku dnes sa získava z čiernych olív podľa starých receptov. Záväzná čierne mydlo (na rozdiel od mnohých falzifikátov na trhu) sú vyrobené zo surového palmového oleja (extrahovaný zo semien palmy), karité maslo (tiež volal. Shea) a potaše. Tá sa vyrába z popola, ktorý je produktom spaľovania kôry a lístia stromov rastúcich v Afrike, procesy a reagovať. Teplo z parné kúpele je prospešná pre pleť, zlepšuje krvný obeh, pripravuje telo na masáž.

Tretia Oumalik tento jedinečný zážitok tradičnú masáž v teplej hamam, kamenného stolu, ktorý sa opiera o dôkladné peeling pomocou špeciálnej rukavice, ktoré odstráni rohové pokožku hodvábne hladkú orgánom. Peeling trvá asi 30 minút., Je vyrobená intenzívny pohyb. Rukavice je vyrobená z hrubej, granulované látky. Po peelingu sa obsadenie pretekov uzdravenie duše telo bahnom. Liečba je človek na teplú posteľ a kameňa sa nanáša špeciálnou kefy nej bahenné masku, ktorá stimuluje krvný obeh, vyhladzuje a spevňuje pokožku. Je vyrobená z marockého ílu, ktorý obsahuje veľké množstvo minerálov, vrátane horčíka, ktorý má jedinečné vlastnosti. Neinvazívne maska ​​absorbuje nečistoty a chráni pokožku je kvapkanie tuku povlak, ktorý chráni kožu pred znečistením. Hlina bahno je veľmi prirodzený a možno aplikovať na celé telo. Neexistujú žiadne kontraindikácie jeho použitia. Maska po dobu cca 30 minút. na tele. Potom nasleduje umývanie tela v hojnej penu, z čiernej mydlo s olivovým plátené tašky naplnené vzduchom. To je nielen nádherný sviatok pre zmysly na dotyk, ale aj konečné čistenie pleti po peelingu. Vyvrcholením pobytu v kúpeli je “hádzanie” prúdy vody, ktoré osviežuje a spôsobuje veľký nárast pozitívnej energie.
4. Po krátkom odpočinku, nasleduje posledná fáza rituálu je: Masáže Arabsky – upokojujúcu masáž a pomazanie tela čistého oleja arganového vykurované, tzv zlatý Maroka. To najexkluzívnejších Olej sa získava zo semien stromu arganového. Ovocie pestuje v ekologicky čistej oblasti Maroka, sú stromy vystavené brúsenie v ruke mlyn, a tak výsledná pasta je ručne lisované oleje. Príprava dokonale zlepšuje krvný obeh a podporuje prirodzenú imunitu. Je bohatý na vitamín E, antioxidant, przeciwrodnikowo, znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Má silné regeneračné účinky, takže sa stal známy ako elixír mladosti a používa sa ako prísada do mnohých kozmetických prípravkov. Zavedenie oleja do kože, je uzavretie celého rituálu –  eucerin.
Účinky liečby Hamam: Liečba je prospešné nielen pre telo, ale predovšetkým na duši – cítiť vlnu pozitívnej energie. Použitie originálnych produktov je zárukou úžasných efektov, ktoré možno vidieť hneď po operácii. Pokožka je hlboko čistí, živé, dobre hydratovaná a hladká. Pobyt vo vani a použitie vhodných parfumov, hudby, vplyvy veľmi uvoľňuje a robí chcete tento rituál nikdy neskončila eucerin. Je to ideálny liečbu pre ľudí, ktorí majú záujem, práce, ktorá iste nájde v ňom únik z každodennej veci a presťahoval sa do rozprávkového sveta Orientu. V reálnom kúpele pre liečbu Hammam a všetky designové prvky zodpovedajú pôvodnej marockej kúpele. Pomalší interiér s farebnými, zložito usporiadané mozaiky. Kameň postele, tropické rastliny plávajúce skryté ruky všetkých starých atmosféru pripomínajúcu slávne turecké kúpele. Krásna a neuveriteľne tajomná architektúra islamských krajín sa môže pohybovať preč do tepla myšlienky na africkom pobreží.
Liečba nemusí byť vykonané úplne alebo tradičné kúpeľné vane pre liečbu Hammam. Môže byť predmetom také zaobchádzanie je len čiastočne kvôli obmedzenému rozpočtu a časové harmonogramy.

Komentarze (5) do “tajomstvo krásy”

 1. | la roche kozmetika Says:

  [...] Neobmedzené Dlhá lesk na pery používajte je nový lesk na pery, ktorý poskytuje perám eucerin dlhotrvajúcu farbu a lesk. Vlastnosti: • dlhodobý efekt, drží v ústach až do 6 hodín po [...]

 2. Omladenie kože, širokú škálu ošetrení | la roche kozmetika Says:

  [...] v praxi spája s Mikrodermabrázia chemického peelingu dosiahnuť ešte lepšie výsledky – eucerin. Oxybrazja – technologicky najvyspelejšie metóda omladzovania kože a revitalizácie. [...]

 3. make-up pre zimné | Vichy Normaderm Says:

  [...] Nezabudnite vybrať taký trend, ktorý bude obsahovať vašu krásu a jedinečnosť. Dokonca i hippest make-up, ak nie je v harmónii s vašou tvárou zviditeľniť v tom zmysle, umelosti a jeho nedostatky eucerin. [...]

 4. Liečba kocoviny | Vichy Normaderm Says:

  [...] kocoviny slovami: nevoľnosť, bolesť hlavy, hnačka, nadúvanie, citlivosť eucerin na zvuk a svetlo, zvracanie, únava a ťažkosti s koncentráciou. Počet príznakov a ich [...]

 5. Mikrodermabrázia | Vichy Normaderm Says:

  [...] ako je chemický peeling a obrúsenie pokožky alebo laserový resurfacing, Mikrodermabrázia eucerin je postup obarczonym minimálne komplikácie, nie je spojené s rizikom odfarbenie a zjazvenie, a [...]

projektowanie stron tarnów