Vazelína Kozmetika

kozmetiky Zostaw komentarz

Kozmetická vazelína je najjednoduchší, najlacnejší a najčastejšie kozmetický používame my a predchádzajúcimi generáciami žien. Jednoduché zloženie zaisťuje bezpečnosť a účinnosť tejto nenápadné prípravy, ktorá má už viac ako raz zachránil kožu pred vysúšaním, zmrazenie alebo mierky. Kozmetická vazelína nahrádza s bielym vazelínou. Prirodzená forma je bezfarebný a bez zápachu. Niekedy sa pridáva do aromatické alebo chuť, doplnkových látok, najmä ak je určená na pery starostlivosti popraskané. Málokto, ale vedia, že vazelína je vedľajší produkt destilácie ropy. Existujú dva z nich, ktoré slúži ako technická vazelínou a specyfiku chráni kovy pred koróziou a vazelíny používané vo farmaceutickom a kozmetickom priemysle.

Vlastnosti vazelíny

Biela vazelínou sa nanáša priamo na kožu ako hydratačné. To môže tiež byť veľkým mazivo počas masáže ako relaxačné a terapeutické bioderma akcia. To je často používané ako lekárske ošetrenie. To je tiež bezpečná pre deti a ľudí s alergiami. Nie je vstrebáva do pokožky a slizníc, a preto nespôsobuje podráždenie a senzibilizáciu. Vytvára ochrannú vrstvu na koži, a preto je tiež používaný ako základňa pre krémov a mastí. Ponúka vynikajúcu ochranu proti teplu a chladu, najmä ústa a nos krídla. Stále viac a viac, sa môžeme stretnúť sa s názorom, že len čistá vazelína je schopný poskytnúť dostatočnú ochranu a hydratáciu pokožky, a komerčne dostupné hydratačné krémy je rovnaká voda, ktorá môže zarobiť viac škody ako úžitku. Niektorí dermatológovia odporúčajú používať vazelínu ako krém na tvár, najmä na jeseň av zime. Vzhľadom k mastnú konzistenciu, ale neodporúčame ju pre ľudí s mastnou pleťou, kombinácie a akné náchylné, pretože to môže upchať póry a nad ním superfat. Vazelína je vhodný pre zrelú pleť chvíľu, najmä suché.

Kozmetická vazelína úspešne bolo a stále je používaný mnohými ženami ako očný krém. Koža pod očami je veľmi tenká a potrebuje osobitnú ochranu a mazanie. Vazelína však môže byť prekážkou make-up, takže môžete použiť to v noci. V noci sme mali tiež použiť silnejšiu vrstvu zvyšku na pery, ktoré sa ráno bude dokonale hladká a regeneruje, pretože naša koža sa obnovuje, kým vy spíte.

Vzhľadom k tomu, že vazelína sa predáva v praktickom, malých baleniach ľahko do kabelky a iste ocenia jeho hodnotu ako kozmetický o ťažkých a nečakané situácie. Môžete v skutočnosti používať to ako balzam na pery alebo krém na ruky. To vám tiež pomôže v prípade potreby, vyhladiť nepoddajné vlasy a hydratujú suché konce bioderma akcia. To môže byť použitý pre rúžu, líčenie, ale môže spustiť dole a ťažko použiť. Vazelína by tiež chrániť pokožku okolo nechtov, ak nemáte v blízkosti olív.

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów