Zdravá koža – Ak chcete žiarivý!

kozmetiky Zostaw komentarz

krém proti vráskam

Radiant kože je prehliadkou každý muž starostlivosť o seba. Ale čo robiť, keď vonkajšie podmienky neumožňujú, aj keď neviem, ako ísť na to skúsiť? Menovite, tí, ktorí stále sú vystavení stresu, pobyt v klimatizovaných izbách, ktoré fajčia, ktorí sa v noci spať, alebo tí, ktorí majú zlé stravy, nemajú právo očakávať zázrak v podobe stále krásne, mladé a zdravé pleti.

Čas sa pohybuje vpred a na úkor tých ľudí, bohužiaľ, nie je možné vrátiť späť. Účinky jeho prechádzaní, ale v časti môže byť prekonaná, obnoviť starý poriadok. A to má byť použitý, je “diéta žiariaci”, tj ten, ktorý bude poskytovať vitalitu, dodáva lesk zszarzałej, unavenú pokožku a obnoviť silu a kúzlo.

Ak to chcete urobiť, musíte najprv zbaviť tabaku, samozrejme, rovnako ako veľké množstvo stimulantov, ako je silné kávy, čaju alebo alkoholu, ktorá v žiadnom prípade nie je dovolené v prebytku. Nepriaznivé účinky na tele sú dobre zachovalé, umelo spracované potravinárske výrobky. No, dobre, povedali sme o tom, čo je zakázané, ale nie je tvorený len zo zákazov našich životov, a v tomto prípade, nový diéta, ktorá stojí za prijať – a to bolo dnes.

Čo by sa teda malo zahrnúť do každodennej stravy, ak ste tak ešte neurobili ďaleko? Teraz, s cieľom lepšie vetrať, je potrebné sa postarať s jedlom, aby poskytli určité množstvo kobaltu a kyseliny listovej. Ideálnym zdrojom týchto látok sú červená repa, ktorá okrem toho, že skvelé, pretože osviežujúci, pracujú na našej koži, je to spôsob, ako chrániť nás, najmä žien, proti rôznych druhov rakoviny.

B vitamíny sú nevyhnutné pre podráždenie a suchosti kože. To je dôvod, prečo je dobré jesť vajcia a pečeň. Ten tiež bohatá na železo, čo uľahčuje pohyb nášho tela s červeným hemoglobínu a trombocytov, takže je pokožka vždy dobre okysličená, a preto vyzerá zdravo. K ich každodennej stravy je potrebné sa obrátiť zelená listová zelenina (predovšetkým “milovaný” špenát!), Strukoviny (fazuľa pravidlá), tekvicové semienka a slnečnicové semienka, celozrnné pečivo, tekvica squash, huby, sušené ovocie, a prípravky obsahujúce beta Rovnaký prospešné – -karotén, tj, samozrejme, mrkva, paradajky a marhule. Premýšľajte o mastnú morských rýb, okrem nedostatku jódu, keď koža je peeling a praskanie. Vďaka tejto kombinácii produktov v našej každodennej strave, sme schopní priniesť stav našej pokožky na správnom poradí.

Koža – koža, teraz je čas na ďalšie výtvory našej pokožky, a to vlasy a nechty. A to, aj keď je potrebné pestovať rôznymi prostriedkami “mimo”, samozrejme, treba kŕmiť a starať sa o “vnútorné”. A nič robiť to lepšie, rovnako ako správna strava, poskytuje potrebné živiny krém proti vráskam. Adore rovné vlasy železo, biotín, vitamín A, kyselinu listovú a vitamíny skupiny B tiež nemožno preskočiť proteín alebo nenasýtené mastné kyseliny. Okrem toho, môže robiť zázraky kremík, zinok a horčík.

Tam, kde sú všetky látky, ktoré môžu byť nájdené? Napríklad, obilnín klíčky, orechy, šošovica, droždie, karfiol, brokolica, pivo, mliečne výrobky, ovocné želé (zrejme skvelé výsledky, želé, morčacie), zelenina so zelenými listami (všimnite si predovšetkým upozorňuje na špenátu!), Jako aj tých, ovocie a zelenina, ktoré sú žlté, oranžové alebo červenej farby, bohaté na beta-karoténu a ďalších nerastov, ktoré dodáva pleti krásny, prírodné farby (tu je to všetko o mrkva, marhule, broskyne, jablká a papriky).

Nič nefunguje na posilnenie vlasov, a infúzie žihľavy, ktorý by mal piť podľa návodu uvedeného na obale. Môžete tiež nesmieme zabudnúť ani na rastlinné tuky, ktoré obsahujú veľa nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E, ktorý funguje perfektne na stave a rastu vlasov a nechtov. Pokiaľ ide o zákaz, by mala byť odpustená cukru a obilnín na báze produktov, rovnako ako veľmi sladké ovocie, ktoré prispievajú k tvorbe lupín a mastné vlasy pôstu.

Ďalším problémom, ktorý postihuje mnoho ľudí, je to príliš časté červenanie. Hoci sa jedná o najviac očarujúce v dlhodobom horizonte to bude cítiť nepríjemne a nahnevane, že je červená. Dôvodom je to tak. “Pavúky” na tvári, a tým rozšírili cievy, prostredníctvom ktorého nadmerné množstvo krvi, ktoré sa rýchlo zrejmé. Pre utesnenie je, že je potrebné sa obrátiť na potraviny bohaté na vitamín C, K, flavonoidy a rutinu. Ktoré sú produkty? Napríklad, čierne ríbezle, petržlen, citrusové plody, pohánka, tmavé hrozno, brokolica, kel, karfiol, bylinné čaje, zelený čaj, čierny bez, alebo gaštanové kôry a grapefruit. Vylúčenie z celodennej stravy by mali byť pri produkty, ako sú alkohol, kávu, teplé jedlo a teplé korenie: čierne korenie, zázvor a škorica, pretože spôsobujú nadmerné preťaženie na koži.

Veľmi časté chyby vzhľadu je príliš suchá koža, ktorá sa prejavuje tým, lúpanie a praskanie, ako už bolo spomenuté niečo niečo trochu vyššie. Teraz sa dostávame k otázke trochu ďalej, s pokynmi pre odstránenie tohto ochorenia, ako sú prírodné procesy (napríklad v prípade, olejové olivy, krémy nedávajú žiadne požadované výsledky). Niektoré spojencami v tomto boji sa ukáže: vitamín C, vitamín E, vitamín A, vitamín D a B vitamíny (najmä panthenol, alebo B5), mastné kyseliny omega-3.

Všetky tieto zložky tu uvedené sú: zadržiavanie vody v pokožke, uľahčiť hojenie rán, zmiernenie podráždenia pokožky, jej prienik do hlbších vrstiev a zlepšiť fungovanie sekrečných žliaz, kalenie shell tela na poranenie a podráždenie, rovnako ako mnoho ďalších. Sú preto zakázané: veľké množstvo kávy a alkoholu. Odporúča sa, aby pri produkty, ako je tučné ryby z mora krém proti vráskam, tekvicové semienka a slnečnicové semená, strukoviny (fazuľa, fazuľa, fazuľa), mrkva, orechy, avokádo, olivy, melón, ľanové semienko, broskyne, cibuľa, mliečne výrobky, olivový olej, papriky, mandle, huby, zemiaky a vaječné žĺtky.

Týmto spôsobom sme schopní poskytnúť kožu hydratovanú ako v dospievania! A myslím, že každý z nás závisí na jeho riadnej zvlhčovanie a napätie. Jediné, čo potrebujete, aby sa mierne zmeniť niektoré návyky, aby mohli všetci žiarenia!

Komentowanie zabronione.

projektowanie stron tarnów